Dárek zdarma při objednávce nad 1 000 Kč! Sleva při koupi 5 ti kusů stejného produktu! Samolepka s naším logem ke každé objednávce zdarma!

Ace Cool Mint X Cosmic

ACE COOL MINT X COSMIC

Nikotinové sáčky ACE jsou prvotřídním produktem. Varianta COSMIC nabízí velké sáčky formátu regular a pořádný nikotinový kopanec! Sáčky jsou v super černém balení, které navíc v noci svítí! Pokud máte raději sáčky velikosti slim, doporučujeme ACE COOL MINT X!

Produkty ACE jsou za nás jedny z nejpovedenějších nikotinových sáčků, více produktů této značky naleznete zde!

Skladem
Značka: Ace
149 Kč 123,14 Kč bez DPH
Kategorie: ACE - Nikotinové sáčky
Příchuť: Mentol
Obsah nikotinu: 20 mg/g (20 mg/sáček)
Počet sáčků: 18 ks
Hmotnost balení: 18 g
Formát sáčků: Regular
? Agresivita: 1
? Vlhkost: 2
Doporučené pro: Zkušené uživatele
Výrobce: Ministry of Snus
Země výroby: Švédsko
ace superwhite comsic X nikotinové sáčky
Novinka Tip

Složení: celulóza (E460), voda, nikotin, aromata, zvlhčující látky (E968), xylitol (E967), uhličitan sodný (E500), alginát sodný (E401), sladidla (E950), sůl, konzervant (E202) - Více o látkách obsažených v nikotinových sáčcích se dočtete zde!

Obsahuje alergen (alginát sodný E401), může vyvolat alergickou reakci.

varování---toxický-min

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Nikotinové sáčky, nebo-li Nicopods značky Ace se vyrábí v Dánsku. Výrobce věnuje pozornost hlavně kvalitě a díky tomu je značka Ace jedna z nejkvalitnějších na trhu! Skvělá balení se spirálovitým "košem" na použité sáčky vypadají opravdu skvěle! Sáčky jsou velmi příjemné pod rty. Výběr příchutí u Ace není tak velký, přesto ale každá příchuť opravdu stojí za to! Nikotinové sáčky Ace neobsahují žádný tabák.