Dárek zdarma při objednávce nad 1 000 Kč! Sleva při koupi 5 ti kusů stejného produktu! Samolepka s naším logem ke každé objednávce zdarma!

ACE - LÉKOŘICE STRONG

ACE LIQUORICE STRONG - Ace s příchutí lékořice a mentolu v silné verzi s 16 mg nikotinu na gram! Sáčků v balení naleznete 24 a každý má sílu 8 mg nikotinu! Pro milovníky lékořice je Ace jako stvořený, chuť je přesně taková, jakou byste čekali. Pořádně výrazná přesně jak to má být! Sáčky jsou čistě bílé a jemné, v ústech velmi příjemné!

 

Skladem
Značka: Ace
150 Kč 123,97 Kč bez DPH
Kategorie: ACE - Nikotinové sáčky
Příchuť: Lékořice
Obsah nikotinu: 16 mg/g (10,4 mg/sáček)
Počet sáčků: 24 ks
Hmotnost balení: 13 g
Formát sáčků: Slim
? Agresivita: x
? Vlhkost: x
Doporučené pro: Pokročilé uživatele
Výrobce: Ministry of Snus
Země výroby: Dánsko

Složení: Celulóza, voda, aroma, xylitol (březový cukr), erythritol (E968), uhličitan sodný (E500), alginát sodný (E401), acesulfam draselný (E950), sůl, sorban draselný (E202) - Více o látkách obsažených v nikotinových sáčcích se dočtete zde!

varovani-web-vykricnik

5
0x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
4
K Avatar autora | 21.8.2020
Lékořici mi to nepřipomíná, je to hodně mentolové se stopou anýzu. Chuť je silná, docela vydrží. Síla nikotinu pro mě dostačující.

Nikotinové sáčky, nebo-li Nicopods značky Ace se vyrábí v Dánsku. Výrobce věnuje pozornost hlavně kvalitě a díky tomu je značka Ace jedna z nejkvalitnějších na trhu! Skvělá balení se spirálovitým "košem" na použité sáčky vypadají opravdu skvěle! Sáčky jsou velmi příjemné pod rty. Výběr příchutí u Ace není tak velký, přesto ale každá příchuť opravdu stojí za to! Nikotinové sáčky Ace neobsahují žádný tabák.