APRÈS LEMON 10 mg/g

Nikotinové sáčky APRÈS LEMON s letní a osvěžující chutí citronů, která vydrží neuvěřitelně dlouho! Nikotinové sáčky Après jsme zařadili do nabídky hlavně na základě uživatelských recenzí, které jsou s téměř 100% spokojeností! Tuto spokojenost potvrzujeme a Après rozhodně doporučujeme!

Sáčky jsou ve formátu "Regular" tedy o kousek větší než běžnější formát "slim" a obsah nikotinu je vhodný zejména pro začínající uživatele.

Skladem
Značka: APRÈS
139 Kč 114,88 Kč bez DPH
Kategorie: APRÈS - Nikotinové sáčky
Příchuť: Citron
Obsah nikotinu: 10 mg/g (6 mg/sáček)
Počet sáčků: 20 ks
Hmotnost balení: 12 g
Formát sáčků: Regular
? Agresivita: 1
? Vlhkost: 1
Doporučené pro: Začínající uživatele
Výrobce: Après Nicotine AB
Země výroby: Švédsko
apres lemon nikotinove sacky nicopods min
Novinka Tip

Nikotinové sáčky Après ze Švédska se na první pohled zdají být obyčejné a dlouho jsme váhali, zda je přidat do našeho sortimentu. Samozřejmě, že jsme je nakonec přidali. Design puku se na první pohled zdá obyčejný, pro někoho možná i ošklivý. Měli jsme stejný pocit, postupem času nám ale design přišel čím dál více zajímavý. Kopanec proto, se rozhodnout zda nikotinové sáčky Après přidat do nabídky byly ale recenze, které jsou téměř 100% kladné. Po vyzkoušení pár sáčků jsme jim museli dát za pravdu!

Après nabízí nikotinové sáčky, které jsou obsahem nikotinu spíše pro začínající až pokročilé uživatele. Příchutě jsou zde ale skvěle propracované a vydrží neuvěřitelně dlouho. Pokud máte rádi chutě, které jsou osvěžující a sladší a hlavně vydrží pořádně dlouho, Après je přesně pro Vás!

varování---vykřičník-min

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: