APRÈS MINT 8 mg/g

Nikotinové sáčky APRÈS MINT nabízí čerstvou a hlavně dlouhotrvající příchuť mentolu. Après jsou švédské produkty a do nabídky jsme je zařadili především pro skvělé zákaznické hodnocení! Příchuť ucítíte opravdu dlouho a zůstává stále čerstvá minimálně hodinu.

Sáčky jsou ve formátu "Regular" tedy o něco větší než běžný formát "Slim". Obsah nikotinu je 8 mg/g a sáčky jsou tak vhodné spíše pro pokročilé uživatele.

Můžeme doručit do:
10.2.2023
Možnosti doručení
Skladem
Značka: APRÈS
139 Kč 114,88 Kč bez DPH
Kategorie: APRÈS - Nikotinové sáčky
Příchuť: Mentol
Obsah nikotinu: 8 mg/g (4,8 mg/sáček)
Počet sáčků: 20 ks
Hmotnost balení: 12 g
Formát sáčků: Regular
? Agresivita: 1
? Vlhkost: 1
Doporučené pro: Pokročilé uživatele
Výrobce: Après Nicotine AB
Země výroby: Švédsko
Apres mint nikotinove sacky
Tip

Nikotinové sáčky Après ze Švédska se na první pohled zdají být obyčejné a dlouho jsme váhali, zda je přidat do našeho sortimentu. Samozřejmě, že jsme je nakonec přidali. Design puku se na první pohled zdá obyčejný, pro někoho možná i ošklivý. Měli jsme stejný pocit, postupem času nám ale design přišel čím dál více zajímavý. Kopanec proto, se rozhodnout zda nikotinové sáčky Après přidat do nabídky byly ale recenze, které jsou téměř 100% kladné. Po vyzkoušení pár sáčků jsme jim museli dát za pravdu!

Après nabízí nikotinové sáčky, které jsou obsahem nikotinu spíše pro začínající až pokročilé uživatele. Příchutě jsou zde ale skvěle propracované a vydrží neuvěřitelně dlouho. Pokud máte rádi chutě, které jsou osvěžující a sladší a hlavně vydrží pořádně dlouho, Après je přesně pro Vás!

Složení: Celulóza (E460), voda, sůl, zahušťovadla (E401), zvlhčovadla (E1520), regulátor kyselosti (E501), sladidla (E950), aromata, nikotin, stabilizátor (E1200) - Více o látkách obsažených v nikotinových sáčcích se dočtete zde!

Obsahuje alergen - Alginát sodný (E401) - Může způsobit alergickou reakci

varování---vykřičník-min

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: