AROMA KING PEACH ICE HYBRID 20 mg/ml

Jednorázová elektronická cigareta Aroma King Hybrid s chladivou příchutí broskve. Skvělá a stylová nikotinová alternativa, která umožní bezstarostné vychutnání nikotinu společně se skvělou chutí. Jednorázová e-cigareta se nenabíjí, obsahuje baterii s kapacitou 550 mAh a je připravena na více než 700 potáhnutí. Obsah nikotinu je 20 mg/ml, tedy doporučujeme spíše pokročilým až zkušeným kuřákům. Jednorázové e-cigarety Aroma King představují naprosto jednoduché kouření, které si zamilujete. Žádné nabíjení, mačkání tlačítka, dolévání liquidu a podobně, zde jste tohoto ušetřeni. Stačí pouze natáhnout a vychutnat si svěží chuť, která Vás dostane!

V balení naleznete 3 filtry, které připomínají filtry z cigaret a slouží právě pro autentický pocit z kouření. Elektronické cigareta Aroma King Hybrid můžete užívat jak s filtrem, tak i bez něho pomocí plastového náustku. 

Skladem
Značka: AromaKing
189 Kč 156,20 Kč bez DPH
Kategorie: Aroma King Hybrid
Příchuť: Broskev
Obsah nikotinu: 20 mg/ml (2%)
Počet potáhnutí: 700+
Kapacita baterie: 550 mAh
Obsah náplně: 2 ml
Odpor: 1,6 ohm
Doporučené pro: Pokročilé uživatele, Zkušené uživatele
Výrobce: Symetricus Spółka z o.o.
Země výroby: Polsko
AromaKing 700 Peach Ice E cigareta min
Novinka Tip 700+ Potáhnutí

Jednorázové elektronické cigarety Aroma King představují novou alternativu kouření a užívání nikotinu. Dominují velmi jednoduchým použitím, velkým výběrem skvělých příchutí a stylovým designem! Jednorázové e-cigarety nabízí více než 500 nebo 700 potáhnutí, což mohou být zhruba 2-4 krabičky cigaret. Velmi příjemné kouření s naprosto fantastickou chutí!

Složení: Rostlinný glycerin 50%, propylenglykol, nikotinová sůl (20 mg/ml), příchuť

varování---vykřičník-min

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: