BIG BOTTLE S&V HAPPY FRUITS 10ml

Shake and Vape Big Bottle s příchutí Happy Fruits. Chuť kombinující tuzemské sladké borůvky s exotickými tóny kvajávy a dračího ovoce. To vše je doplněné o chladivou cooládů pro svěží pocit. Velká 120ml lahvička v sobě ukrývá 10ml aromatu, které stačí dolít bází, případně nikotinovými boostery a protřepat. Aroma je velmi silné a tedy je dost výrazné i při zředění větším množstvím báze!

Namíchejte si svůj vlastní e-liquid se skvělou chutí, díky 120ml lahvičce budete mít dostatečnou zásobu za super cenu! Celou nabídku Shaka and Vape aromat Big Bottle naleznete zde.

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Značka: Big Bottle
249 Kč 205,79 Kč bez DPH
Kategorie: BIG BOTTLE
Příchuť: Borůvka, Dračí ovoce, Kvajáva
Obsah nikotinu: Neobsahuje
Obsah aroma: 10 ml
Objem láhve: 120 ml
Výrobce: Big Bottle
Země výroby: Německo
Položka byla vyprodána…
big bottle happy fruits shake and vape min
Novinka Tip

BIG BOTTLE aromata typu Shake and Vape nabízí skvělý chuťový zážitek a v poměru cena/výkon jsou rozhodně o krok dál před konkurencí. Jak název napovídá, nejedná se o standardní 60ml lahvičku ale 120ml! V té se nachází 10ml dost silného aromatu na to, aby i při zředění 110ti ml báze byla chuť stále velmi výrazná, sladká a byly v ní cítit všechny obsažené prvky. Aromata Big Bottle stojí na principu Shake and Vape, kdy do lahvičky s aromatem stačí pouze dolít do plna bázi, případně nikotinovými boostery, protřepat a s radostí začít vapovat bez potřeby dlouhého zrání.

V nabídce aromat Big Bottle naleznete především ovocné kombinace s přidanou cooládou pro ledový pocit při vapování!

Postup přípravy e-liquidu Big Bottle:

V lahvičce s objemem 120ml je 10ml aromatu. Dolijte bázi případně nikotin. Báze a nikotiny potřebné k míchání naleznete zde. Bázi můžete dolít s jakýmkoli poměrem PG/VG, je ale potřeba zvážit, do jakého zařízení chcete následně výsledný e-liquid použít a jaký typ kouření preferujete. Na závěr lahvičku důkladně protřepejte. Výsledný e-liquid je možný ihned použít k vapování.

Můžete však ještě experimentovat s dobou zrání, kdy e-liquid dostává nové a nové rozměry. Stejně tak je možné použít více báze. Je tak jen na Vás, jakou výslednou chuť vykouzlíte a jak Vám bude nejvíce vyhovovat.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto