Dárek zdarma při objednávce nad 1 000 Kč! Sleva při koupi 5 ti kusů stejného produktu! Samolepka s naším logem ke každé objednávce zdarma!

BLAX APPLE - PEACH

Blax Apple - Peach - Žádné nikotinové sáčky ale kousky jablek! Kousky jablek napuštěné nikotinem s příchutí broskve, které se používají stejně jako nikotinové sáčky. Vezměte si kousek a dáte pod ret, můžete i více kousků! Je to velmi zajímavé a originální. Jablíčka tedy nesedí pod rtem tak pohodlně jako klasické sáčky, budete si je muset trochu hlídat, ale po chvíli se usadí a máte zvyknete si.

Chuť je velmi dobrá a sladká, ucítíte i jemné chlazení. Síla nikotinu je 49 mg/g, to je ale zhruba 4-6 kousků. V balení je cca 60-70ks. Tedy můžeme určitě doporučit i začátečníkům. Když si zvyknete, že nemáte pod rtem sáček ale kousek jablka, budete velmi příjemně překvapeni! Vše funguje velmi, velmi podobně a moc dobře! :-)

K užití doporučujeme použít párátko. Jablka určitě nejezte!!

Skladem
129 Kč
Kategorie: BLAX APPLE - Nikotinové sáčky z Ruska
? Příchuť: Broskev
? Počet ks v balení: 60-70 ks
? Země výroby: Rusko
? Značka: Blax
Blax apple peach broskev nikotinové sáčky nicopods kousky jablek rusko nordiction
Akce Tip

Složení: Voda, nikotin, jablka, sůl, soda, aromata

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MM Avatar autora | 1.7.2020
Za mě naprostá povinnost vyzkoušet, chuť a vůně je velice dobrá (přirovnal bych ji k broskvovému ledovému čaji), další plus je, že si člověk muže sám určit dávku nikotinu. Bohužel na delší dobu moc zezabavi a na můj vkus docela pouští.
5
Avatar autora | 28.3.2020
Skvělá věc chutí připomíná skoal peach ale na dlouhodobé žvýkání moc neuspokojí snus je snus ,ale pokud chcete vyzkoušet něco nového tak za mě dobrá koupě a určitě budete spokojeni.