Dárek zdarma při objednávce nad 1 000 Kč! Sleva při koupi 5 ti kusů stejného produktu! Samolepka s naším logem ke každé objednávce zdarma!

BLCK Watermelon

BLCK Watermelon - Nikotinové sáčky od známého výrobce produktů Killa/Pablo. BLCK řada je vlastně slabší verze produktů Killa v novém designu. Obsah nikotinu je zde 12mg/g.

Skladem
Značka: BLCK
109 Kč 90,08 Kč bez DPH
Kategorie: BLCK - Nikotinové sáčky
Příchuť: Vodní meloun
Obsah nikotinu: 12 mg/g (9,6 mg/sáček)
Počet sáčků: 20 ks
Hmotnost balení: 16 g
Formát sáčků: Slim
? Agresivita: x
? Vlhkost: x
Doporučené pro: Pokročilé uživatele
Výrobce: UAB N.G.P Imperial Lithuania
Země výroby: Litva
BLOK Watermelon 600x600
Novinka

varovani-web-vykricnik

5
0x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
4
JV Avatar autora | 5.1.2021
S tímhle jsem vcelku spokojený, dost připomíná chuť melounové Orbitky, což mě teda přivádí k tomu, že jsem čekal spíše jen čistě melounovou příchuť, ale je zde cítit i mentol, což není sice na škodu, ale pouze watermelon by byl o mnoho lepší dle mého názoru. Dále design puku, ten je ohromující po všech stránkách, černá se zlatou je super kombinace, pěkný perleťový polep, vypadá to jako lesklejší staniol od čokolády. Design je na jedničku. Chuť trošku díky mentolu pokulhává, ale to je jen chyba na mé straně, protože jsem očekával čistě jen meloun. Síla je spíše pro mírně pokročilé žvýkače, za tu cenu ale není co řešit. Doporučuji.

Nikotinové sáčky, nebo-li Nicopods značky BLCK. Výrobce této značky má na svědomí i mnoho dalších známých a velmi oblíbených značek jako je Killa a Pablo! BLCK přichází s řadou příchutí stejnou jako u značky Killa. Rozdíl je v obsahu nikotinu, který je u značky BLCK nižší! Produkty BLCK mají nádherně propracované balení a příjemné sáčky! Nikotinové sáčky značky BLCK jsou bez tabáku!