BLCK Cola 12 mg/g

Nikotinové sáčky od známého výrobce produktů Killa a Pablo. Nikotinové sáčky BLCK jsou vlastně slabší řadou produktů Killa v novém, velmi pěkném balení. Příchuť Cola je parádní a léty vyzkoušená. Silnější verzi příchutě Cola naleznete zde!

Další produkty značky BLCK naleznete zde!

Skladem
Značka: BLCK
109 Kč 90,08 Kč bez DPH
Kategorie: BLCK - Nikotinové sáčky
Příchuť: Cola
Obsah nikotinu: 12 mg/g (9,6 mg/sáček)
Počet sáčků: 20 ks
Hmotnost balení: 16 g
Formát sáčků: Slim
? Agresivita: 1
? Vlhkost: 2
Doporučené pro: Pokročilé uživatele
Výrobce: UAB N.G.P Imperial Lithuania
Země výroby: Litva
BLOK Cola
Tip

Nikotinové sáčky BLCK, jsou slabší variantou velmi známých nikotinových sáčků Killa. Rozdíl je v obsahu nikotinu, který je u produktů značky BLCK 12 mg/g. BLCK nabízí několik příchutí, které jsou zákazníky již velmi dobře odzkoušené.

Složení: celulóza (E460), voda, uhličitan draselný (E501), stabilizátor (E1520), aromata, nikotin, konzervační látky - Více o látkách obsažených v nikotinových sáčcích se dočtete zde!

varování---vykřičník-min

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JV Avatar autora | 8.1.2021
Jsem mile překvapen, colová vůně/příchuť je zde cítit sice trošku více umělotinou, ale je přesvědčivá, že se jedná opravdu o colový produkt. Pokud jste měli značku Lips Original, tak si odmyslete cherry a je to přesně tohle. Evokuje to ve mě něco mezi coca colou a pepsi colou. Není to vůbec špatné. Doporučuju.

Nikotinové sáčky, nebo-li Nicopods značky BLCK. Výrobce této značky má na svědomí i mnoho dalších známých a velmi oblíbených značek jako je Killa a Pablo! BLCK přichází s řadou příchutí stejnou jako u značky Killa. Rozdíl je v obsahu nikotinu, který je u značky BLCK nižší! Produkty BLCK mají nádherně propracované balení a příjemné sáčky! Nikotinové sáčky značky BLCK jsou bez tabáku!