BLCK Watermelon 12 mg/g

Nikotinové sáčky od známého výrobce produktů Killa a Pablo. Nikotinové sáčky BLCK obsahují 12 mg/g nikotinu. Příchuť watermelon, tedy vodní meloun je letní, příjemná a sladká. Silnější verzi této příchutě naleznete zde.

Další produkty značky BLCK naleznete zde!

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Značka: BLCK
109 Kč 90,08 Kč bez DPH
Kategorie: BLCK - Nikotinové sáčky
Příchuť: Vodní meloun
Obsah nikotinu: 12 mg/g (9,6 mg/sáček)
Počet sáčků: 20 ks
Hmotnost balení: 16 g
Formát sáčků: Slim
? Agresivita: 1
? Vlhkost: 2
Doporučené pro: Pokročilé uživatele
Výrobce: UAB N.G.P Imperial Lithuania
Země výroby: Litva
Položka byla vyprodána…

Nikotinové sáčky BLCK, jsou slabší variantou velmi známých nikotinových sáčků Killa. Rozdíl je v obsahu nikotinu, který je u produktů značky BLCK 12 mg/g. BLCK nabízí několik příchutí, které jsou zákazníky již velmi dobře odzkoušené.

Složení: celulóza (E460), voda, uhličitan draselný (E501), stabilizátor (E1520), aromata, nikotin, konzervační látky - Více o látkách obsažených v nikotinových sáčcích se dočtete zde!

varování---vykřičník-min

5
0x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
4
JV Avatar autora | 5.1.2021
S tímhle jsem vcelku spokojený, dost připomíná chuť melounové Orbitky, což mě teda přivádí k tomu, že jsem čekal spíše jen čistě melounovou příchuť, ale je zde cítit i mentol, což není sice na škodu, ale pouze watermelon by byl o mnoho lepší dle mého názoru. Dále design puku, ten je ohromující po všech stránkách, černá se zlatou je super kombinace, pěkný perleťový polep, vypadá to jako lesklejší staniol od čokolády. Design je na jedničku. Chuť trošku díky mentolu pokulhává, ale to je jen chyba na mé straně, protože jsem očekával čistě jen meloun. Síla je spíše pro mírně pokročilé žvýkače, za tu cenu ale není co řešit. Doporučuji.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Nikotinové sáčky, nebo-li Nicopods značky BLCK. Výrobce této značky má na svědomí i mnoho dalších známých a velmi oblíbených značek jako je Killa a Pablo! BLCK přichází s řadou příchutí stejnou jako u značky Killa. Rozdíl je v obsahu nikotinu, který je u značky BLCK nižší! Produkty BLCK mají nádherně propracované balení a příjemné sáčky! Nikotinové sáčky značky BLCK jsou bez tabáku!