Dárek zdarma při objednávce nad 1 000 Kč! Sleva při koupi 5 ti kusů stejného produktu! Samolepka s naším logem ke každé objednávce zdarma!

Jak užívat nikotinové sáčky

Jak užívat nikotinové sáčky

V první řadě otevřeme balení. Z puku vyjmeme sáček a uchopíme ho mezi palec a ukazováček. Následně sáček umístíme mezí horní ret a dáseň k pravé, nebo levé straně, podle toho, kde Vám je sáček příjemnější. 

Ucítíte mírné, nebo i velmi silné pálení (záleží na druhu nikotinových sáčků), které postupně ubývá na intenzitě. Po několika minutách můžete cítit jemné brnění v konečcích prstů, lehké motání hlavy či zvýšený srdeční tep. To znamená, že nikotin začíná působit. Působení nikotinu u nikotinových sáčků má velmi rychlý a intenzivní nástup, maximální síla nikotinu se projevuje zhruba po 5ti minutách, dále už nikotin zpomaluje a působí méně a méně. Mimo účinek nikotinu také ucítíte chuť, kterou v sobě sáček skrývá. Opět záleží na druhu.

Doba užití pro jeden sáček je od 5ti do 45ti minut. Dále už sáček nemá žádný účinek.

Obrovskou výhodou nikotinových sáčků je, že si je můžete dát kdekoliv a kdykoliv. Jsou diskrétní, bez zápachu a nebarví zuby!

Po uplynutí této doby sáček vyndejte a vyhoďte. K tomu slouží i "odpadkový koš", který je umístěn pod vrchním víčkem obalu.

Nebudete-li se po užití sáčku cítit dobře (pocit na zvracení, mdloby, studený pot, bolest hlavy, apod.) doporučujeme sáček okamžitě vyndat a dát si ideálně několika hodinovou pauzu.

jak-užívat-nikotinové-sáčky-min