Blow Winter-G 22 mg/g

Nikotinové sáčky s výraznou a pálivou chutí peppermintu! Střední síla nikotinu je zde podpořena pořádnou pálivostí. Blow Winter-G se tedy zdá být silnější, než ve skutečnosti je. 

Skladem
Značka: Blow
129 Kč 106,61 Kč bez DPH
Kategorie: BLOW - Nikotinové sáčky
Příchuť: Peppermint
Obsah nikotinu: 22,5 mg/g (13,5 mg/sáček)
Počet sáčků: 20 ks
Hmotnost balení: 12 g
Formát sáčků: Slim
? Agresivita: 1
? Vlhkost: 2
Doporučené pro: Zkušené uživatele
Výrobce: Future Tobacco
Země výroby: Švédsko

BLOW - Nikotinové sáčky původem ze Švédska přicházejí na trh ve 3 variantách. Peppermint, mentol a malina. Produkty jsou velmi silné a jsou proto určené spíše pro zkušené uživatele!

Složení: celulóza (E460), voda, sůl, aromata, sladidlo (E950), nikotin, salmiak, konzervant (E202), hmotnost 12g

Obsahuje alergen (sorban draselný E202), může vyvolat alergickou reakci.

varování---toxický-min

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JV Avatar autora | 31.1.2021
Naprosto parádní, je téměř totožný jako Lyft Winter Chill, jen je takový více příjemnější na chuť, u lyftu se mi občas stávalo že mi začal pouštět sůl a nedalo se to vydržet už, s tímto zatím nemám problém, takže za mě lepší jako Lyft Winter chill, chuť a vůně je podobná ústní vodě Listerin, já s tím tedy opravdu nemám problém, oblíbil jsem si ho. Doporučuji

Nikotinové sáčky, nebo-li Nicopods značky Blow vyráběné ve Švédsku. Blow přichází s kategorií velmi silných a především mentolových druhů nikotinových sáčků. Tuto značku bychom určitě doporučili zkušeným uživatelům, jelikož jsou nikotinové sáčky Blow opravdu velmi silné! Nikotinové sáčky značky Blow neobsahují žádný tabák!