Canapuff - Náhradní cartridge

HHC cartridge Canapuff složené z 96% HHC destilátu a terpeny dodávající skvělou příchuť. Náhradní cartridge od Canapuff obsahují 0,5ml e-liquidu a jsou kompatibilní se všemi bateriemi se závitem 510 - samostatné baterie naleznete zde. V nabídce naleznete celou řadu skvěle zpracovaných příchutí s velmi kvalitním HHC extraktem získaným bezpečnou metodou z konopí.

Co je to HHC?

HHC neboli hexahydrokanabinol je žhavou novinkou ve světě kanabinoidů. Získává se na zcela přírodní bázy extrakcí z konopí a jeho funkce jsou podobné jako u CBD. HHC je účinným pomocníkem od bolestí, zlepšuje kvalitu spánku, odborává stres a potlačuje úzkost. Celkově tedy HHC funguje jako dobrý prostředek k relaxaci.

HHC se z rostlin konopí získává přirozenou cestou, díky tomu je zcela legální. Tento výtažek pak existuje v mnoha podobách podobně jako CBD, například ve formě olejů, květů, e-liquidů nebo se přidává do potravin.

Účinky HHC jsou velmi individuální, na každého působí jinak. Záleží také na podaném množství a formě užití. Obecně lze však říci, že HHC navozuje euforické, stimulační a relaxační pocity, které jsou připodobňovány k THC. HHC tedy představuje možnost legálního užití konopí pro relaxaci či úlevu od bolesti.

Nejprodávanější

Cena

499500
1499500

Značky

Položek k zobrazení: 13
Nahoru
Další produkty
13 položek celkem
Používáme ověření věku Adulto