Canapuff HHC Granddaddy Purple - Náhradní cartridge 96% HHC

HHC cartridge Canapuff s vysokým obsahem 96% HHC a terpeny Grandaddy Purple. Terpeny tvoří sladkou a šťavnatou chut hroznů a dalších bobulí. Cartridge obsahuje 0,5ml liquidu s čistým 96% HHC extraktem z konopí. Velmi oblíbené HHC cartridge nabízí velkou sílu HHC účinků za rozumnou cenu.

HHC cartridge je kompatibilní s bateriemi se závitem 510, které naleznete zde.

Účinky HHC jsou individuální, obecně však působí velmi euforicky a energicky. Více se o účincích HHC dočtete zde.

Můžeme doručit do:
12.12.2023
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Canapuff
499 Kč 412,40 Kč bez DPH
Kategorie: Canapuff - Náhradní cartridge
Příchuť: Hroznové víno, Bobule
Obsah HHC: 96%
Obsah THC: 0%
Obsah náplně: 0,5 ml
Obsah Terpenů: 4%
HHC cartridge Canapuff granddaddy purple
Novinka Tip Obsahuje HHC

HHC cartridge Canapuff složené z 96% HHC destilátu a terpeny dodávající skvělou příchuť. Náhradní cartridge od Canapuff obsahují 0,5ml e-liquidu a jsou kompatibilní se všemi bateriemi se závitem 510 - samostatné baterie naleznete zde. V nabídce naleznete celou řadu skvěle zpracovaných příchutí s velmi kvalitním HHC extraktem získaným bezpečnou metodou z konopí.

Co je to HHC?

HHC neboli hexahydrokanabinol je žhavou novinkou ve světě kanabinoidů. Získává se na zcela přírodní bázy extrakcí z konopí a jeho funkce jsou podobné jako u CBD. HHC je účinným pomocníkem od bolestí, zlepšuje kvalitu spánku, odborává stres a potlačuje úzkost. Celkově tedy HHC funguje jako dobrý prostředek k relaxaci.

HHC se z rostlin konopí získává přirozenou cestou, díky tomu je zcela legální. Tento výtažek pak existuje v mnoha podobách podobně jako CBD, například ve formě olejů, květů, e-liquidů nebo se přidává do potravin.

Účinky HHC jsou velmi individuální, na každého působí jinak. Záleží také na podaném množství a formě užití. Obecně lze však říci, že HHC navozuje euforické, stimulační a relaxační pocity, které jsou připodobňovány k THC. HHC tedy představuje možnost legálního užití konopí pro relaxaci či úlevu od bolesti.

Produkt v souladu se zákonem §5 č. 167/1998. Určeno k účelům průmyslovým, technickým a zahradnickým. Není určeno k přímé konzumaci nebo kouření. Produkt podléhá přirozenému úbytku hmotnosti. Zákaz prodeje mladším 18-ti let. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto