CANAPUFF HHC LITE PINEAPPLE EXPRESS

Jednorázové vapovací pero HHC LITE PINEAPPLE EXPRESS od Canapuff se silným, tropickým aromatem s dominancí sladkého ananasu a tónů cedru. Vysoký obsah HHC zajistí silný a dlouhotrvající účinek plný euforie a energie, doprovázený uklidňujícím pocitem. Obsah HHC v 2ml e-liquidu je 600mg, což je nadprůměrná dávka pro znatelný účinek.

Účinky HHC jsou různé a velmi individuální, obecně však HHC zmírňuje stres, stimuluje účinky k jídlu, zlepšuje náladu a působí velmi euforicky a energicky. Více se o účincích HHC dočtete zde.

Můžeme doručit do:
4.10.2023
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Canapuff
399 Kč 329,75 Kč bez DPH
Kategorie: CANAPUFF
Příchuť: Ananas, Cedr
Počet potáhnutí: až 600
Kapacita baterie: 500 mAh
Obsah náplně: 2 ml
Obsah HHC: 600 mg (30%)
Obsah Terpenů: 5%
Obsah THC: < 0,2%
hhc lite pineapple express jednorazova hhc e cigareta min
Novinka Tip

HHC Lite od značky Canapuff je jednorázové vapovací pero s obsahem 2ml e-liquidu s vysokým obsahem HHC (až 96%). Jedná se o velmi jednoduché zařízení s automatickým systémem potáhnutí, které je zcela bezúdržbové.

Co je to HHC?

HHC neboli hexahydrokanabinol je žhavou novinkou ve světě kanabinoidů. Získává se na zcela přírodní bázy extrakcí z konopí a jeho funkce jsou podobné jako u CBD. HHC je účinným pomocníkem od bolestí, zlepšuje kvalitu spánku, odborává stres a potlačuje úzkost. Celkově tedy HHC funguje jako dobrý prostředek k relaxaci.

HHC se z rostlin konopí získává přirozenou cestou, díky tomu je zcela legální. Tento výtažek pak existuje v mnoha podobách podobně jako CBD, například ve formě olejů, květů, e-liquidů nebo se přidává do potravin.

Účinky HHC jsou velmi individuální, na každého působí jinak. Záleží také na podaném množství a formě užití. Obecně lze však říci, že HHC navozuje euforické, stimulační a relaxační pocity, které jsou připodobňovány k THC. HHC tedy představuje možnost legálního užití konopí pro relaxaci či úlevu od bolesti.

Produkt je prodáván pouze a jen jako reklamní, turistický či sběratelský suvenýr. Produkt v souladu se zákonem §167/1998. Zákaz prodeje mladším 18-ti let. Uchovávejte mimo dosah dětí. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto