HHC Květy Canapuff Maui Wowie 50% HHC

HHC květy Canapuff Maui Wowie jsou květy kvalitního technického konopí s přidaným HHC destilátem. Květy Maui Wowie nabídnou svěží vůni sladkého manga, tóny borovice a pikantního pepře. Maui Wowie obsahuje 50% HHC a 0,2% THC. V povedeném balení, které je dokonale utěsněné naleznete 1g květů.

Účinky HHC jsou různé a velmi individuální, obecně však HHC zmírňuje stres, stimuluje účinky k jídlu, zlepšuje náladu a působí velmi euforicky a energicky. Více se o účincích HHC dočtete zde.

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Značka: Canapuff
189 Kč 156,20 Kč bez DPH
Kategorie: Canapuff
Vůně: Borovice, Mango, Pepř
Obsah HHC: 50%
Obsah THC: < 0,2%
Obsah balení: 1 g
Položka byla vyprodána…
Canapuff HHC kvety Maui Wowie min
Novinka Tip

HHC květy Canapuff jsou květy technického konopí s přidaným HHC destiáltem o vysoké koncentraci. Květy obsahují mimo HHC i THC, kterého je zde však obsaženo v maximálně 0,2%. V nabídce naleznete balení po 1g květů s obsahem HHC, či silnější verzí HHC-P. Květy dále obsahují terpeny, které utváří specifickou vůni dané odrůdy.

Účinky HHC jsou velmi individuální, na každého působí jinak. Záleží také na podaném množství a formě užití. Obecně lze však říci, že HHC navozuje euforické, stimulační a relaxační pocity, které jsou připodobňovány k THC. HHC tedy představuje možnost legálního užití konopí pro relaxaci či úlevu od bolesti.

Produkt v souladu se zákonem §167/1998. Určeno k ůčelům průmyslovým, technickým a zahradnickým. Určeno k dalšímu zpracování nikoliv k příme spotřebě nebo kouření. Produkt podléhá přirozenému úbytku hmotnosti. Zákaz prodeje mladším 18-ti let. Uchovávejte mimo dosah dětí. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto