Canapuff HHC-P BOMB Blue Widow

Jednorázová e-cigareta Canapuff HHC-P BOMB Blue Widow s chutí plnou svěžích jahodových a borůvkových tónů a příjemnou květinovou vůní. Jednorázová e-cigareta Canapuff HHC-P BOMB nabídne nadstandardní výdrž, díky obsahu 2ml e-liquidu. Za bezkonkurenční cenu tak obdržíte zhruba 600 potahů se silnými účinky HHC-P!

Kompletní nabídku e-cigaret značky Canapuff naleznete zde.

Účinky HHC jsou různé a velmi individuální, obecně však HHC zmírňuje stres, stimuluje účinky k jídlu, zlepšuje náladu a působí velmi euforicky a energicky. Více se o účincích HHC dočtete zde.

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Značka: Canapuff
349 Kč 288,43 Kč bez DPH
Kategorie: Canapuff HHCP BOMB
Příchuť: Borůvka, Jahoda
Počet potáhnutí: 600+
Kapacita baterie: 500 mAh
Obsah HHC-P: 0,8 g
Obsah náplně: 2 ml
Obsah Terpenů: 5%
Položka byla vyprodána…
Canapuff HHCP Bomb Blue Widow e cigareta
Novinka 600+ Potáhnutí! Obsahuje HHC-P

Jednorázové e-cigarety Canapuff HHCP BOMB s obsahem HHC-P, které má silnější ale krátkodobější účinky než standardní HHC. Povedená jednorázová e-cigareta nabízí nadstandardní obsah 2ml e-liquidu s obsahem 0,8g HHC-P. Za bezkonkurenční cenu tak obdržíte e-cigaretu s dlouhou výdrží, kvalitní náplní a skvělou chutí.

Co je to HHC?

HHC neboli hexahydrokanabinol je žhavou novinkou ve světě kanabinoidů. Získává se na zcela přírodní bázy extrakcí z konopí a jeho funkce jsou podobné jako u CBD. HHC je účinným pomocníkem od bolestí, zlepšuje kvalitu spánku, odborává stres a potlačuje úzkost. Celkově tedy HHC funguje jako dobrý prostředek k relaxaci.

HHC se z rostlin konopí získává přirozenou cestou, díky tomu je zcela legální. Tento výtažek pak existuje v mnoha podobách podobně jako CBD, například ve formě olejů, květů, e-liquidů nebo se přidává do potravin.

Účinky HHC jsou velmi individuální, na každého působí jinak. Záleží také na podaném množství a formě užití. Obecně lze však říci, že HHC navozuje euforické, stimulační a relaxační pocity, které jsou připodobňovány k THC. HHC tedy představuje možnost legálního užití konopí pro relaxaci či úlevu od bolesti.

HHC-P má stejné účinky jako standardní HHC. Rozdíl je ve větší síle, kterou jednoznačně HHC-P přináší. Výdrž je ale naopak kratší.

Produkt je prodáván pouze a jen jako reklamní, turistický či sběratelský suvenýr. Produkt v souladu se zákonem §167/1998. Zákaz prodeje mladším 18-ti let. Uchovávejte mimo dosah dětí. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto