CANAPUFF HHC-O PREMIUM BLUE ZKITTLES 96% HHC-O

Canapuff HHC-O Premium Blue Zkittles je jednorázová e-cigareta s vysokým obsahem až 96% HHC-O. Příchuť Blue Zkittles nabízí sladkou a ovocnou bonbónovou chuť. E-cigaretu je možné dobíjet pomocí USB-C, není však možné ji opětovně doplňovat. Obsah e-liquidu je 1ml, což stačí na zhruba 450 potahů. Prvotřídní HHC destilát společně s terpeny zajistí velmi silný účinek.

HHC-O, který e-cigareta obsahuje je poměrně nově objevený kanabinoid, který se získává speciální metodou. Jeho účinky jsou především uvolňující, uklidňující a relaxační.

Účinky HHC jsou různé a velmi individuální, obecně však HHC zmírňuje stres, stimuluje účinky k jídlu, zlepšuje náladu a působí velmi euforicky a energicky. Více se o účincích HHC dočtete zde.

Můžeme doručit do:
12.6.2023
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Canapuff
579 Kč 478,51 Kč bez DPH
Kategorie: Canapuff Premium
Příchuť: Ovocné bonbóny
Počet potáhnutí: 450+
Kapacita baterie: 350 mAh
Obsah náplně: 1 ml
Obsah HHC-O: 94-96 %
Obsah Terpenů: 5%
Obsah THC: 0%
Dobíjení: USB-C
canapuff hhc premium blue zkittles jednorazova e cigareta min
Novinka Tip

Jednorázové vaporizéry Canapuff Premium s vysokým obsahem kvalitního HHC extraktu. E-cigarety Canapuff v řadě Premium nabízí velmi kvalitní HHC ve vysoké koncentraci - až 96% a širokou nabídku skvěle zpracovaných příchutí. Jedná se o jednorázové e-cigarety s možností dobíjení baterie pomocí USB-C a kapacitou na zhruba 450 potahů. 

E-cigarety Canapuff Premium nabízí skvělý poměr cena/výkon. Výdrž je dostačující a síla HHC prvotřídní!

Co je to HHC?

HHC neboli hexahydrokanabinol je žhavou novinkou ve světě kanabinoidů. Získává se na zcela přírodní bázy extrakcí z konopí a jeho funkce jsou podobné jako u CBD. HHC je účinným pomocníkem od bolestí, zlepšuje kvalitu spánku, odborává stres a potlačuje úzkost. Celkově tedy HHC funguje jako dobrý prostředek k relaxaci.

HHC se z rostlin konopí získává přirozenou cestou, díky tomu je zcela legální. Tento výtažek pak existuje v mnoha podobách podobně jako CBD, například ve formě olejů, květů, e-liquidů nebo se přidává do potravin.

Účinky HHC jsou velmi individuální, na každého působí jinak. Záleží také na podaném množství a formě užití. Obecně lze však říci, že HHC navozuje euforické, stimulační a relaxační pocity, které jsou připodobňovány k THC. HHC tedy představuje možnost legálního užití konopí pro relaxaci či úlevu od bolesti.

Produkt je prodáván pouze a jen jako reklamní, turistický či sběratelský suvenýr. Produkt v souladu se zákonem §167/1998. Zákaz prodeje mladším 18-ti let. Uchovávejte mimo dosah dětí. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: