CANAPUFF HHC-P PREMIUM AC-DC 96% HHC-P

Canapuff HHC-P Premium AC-DC je jednorázová e-cigareta s vysokým obsahem až 96% HHC-P. Příchuť AC-DC nabízí silné borovicové aroma společně s bylinkami a tóny dřeva. E-cigaretu je možné dobíjet pomocí USB-C, není však možné ji opětovně doplňovat. Obsah e-liquidu je 1ml, což stačí na zhruba 450 potahů. Prvotřídní HHC destilát společně s terpeny zajistí velmi silný účinek.

HHC-P, který e-cigareta obsahuje je jeden z nejnověji objevených kanabinoidů. Je stejně silný, jako nejsilnější kanabinoid THC-P, tedy můžete očekávat pořádný euforický zážitek.

Účinky HHC jsou různé a velmi individuální, obecně však HHC zmírňuje stres, stimuluje účinky k jídlu, zlepšuje náladu a působí velmi euforicky a energicky. Více se o účincích HHC dočtete zde.

Můžeme doručit do:
4.3.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Canapuff
599 Kč –23 % 459 Kč 379,34 Kč bez DPH
Kategorie: Canapuff Premium
Příchuť: Bylinky, Borovice
Počet potáhnutí: 450+
Kapacita baterie: 350 mAh
Obsah HHC-P: 94-96 %
Obsah THC: 0%
Obsah náplně: 1 ml
Obsah Terpenů: 5%
Dobíjení: USB-C
Canapuff HHC P jednorazova e cigareta AC DC
Tip Obsahuje HHC
599 Kč –23 %

Jednorázové vaporizéry Canapuff Premium s vysokým obsahem kvalitního HHC extraktu. E-cigarety Canapuff v řadě Premium nabízí velmi kvalitní HHC ve vysoké koncentraci - až 96% a širokou nabídku skvěle zpracovaných příchutí. Jedná se o jednorázové e-cigarety s možností dobíjení baterie pomocí USB-C a kapacitou na zhruba 450 potahů. 

E-cigarety Canapuff Premium nabízí skvělý poměr cena/výkon. Výdrž je dostačující a síla HHC prvotřídní!

Co je to HHC?

HHC neboli hexahydrokanabinol je žhavou novinkou ve světě kanabinoidů. Získává se na zcela přírodní bázy extrakcí z konopí a jeho funkce jsou podobné jako u CBD. HHC je účinným pomocníkem od bolestí, zlepšuje kvalitu spánku, odborává stres a potlačuje úzkost. Celkově tedy HHC funguje jako dobrý prostředek k relaxaci.

HHC se z rostlin konopí získává přirozenou cestou, díky tomu je zcela legální. Tento výtažek pak existuje v mnoha podobách podobně jako CBD, například ve formě olejů, květů, e-liquidů nebo se přidává do potravin.

Účinky HHC jsou velmi individuální, na každého působí jinak. Záleží také na podaném množství a formě užití. Obecně lze však říci, že HHC navozuje euforické, stimulační a relaxační pocity, které jsou připodobňovány k THC. HHC tedy představuje možnost legálního užití konopí pro relaxaci či úlevu od bolesti.

Produkt je prodáván pouze a jen jako reklamní, turistický či sběratelský suvenýr. Produkt v souladu se zákonem §167/1998. Zákaz prodeje mladším 18-ti let. Uchovávejte mimo dosah dětí. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto