Corvus Extreme 40 mg/g

Nikotinové sáčky Corvus Extreme s intenzivní mentolovou příchutí. Sáčky jsou naplněny směsí bylin a Corvus tak působí spíše jako žvýkací tabák, než nikotinový sáček. Produkty Corvus však žádný tabák neobsahují, za to jsou ale pekelně silné! 

Slabší verzi Corvus Strong naleznete zde.

Skladem
Značka: Corvus
139 Kč 114,88 Kč bez DPH
Kategorie: CORVUS - Nikotinové sáčky
Příchuť: Mentol
Obsah nikotinu: 40 mg/g (26 mg/sáček)
Počet sáčků: 20 ks
Hmotnost balení: 13 g
Formát sáčků: Regular
? Agresivita: 2
? Vlhkost: 3
Doporučené pro: Zkušené uživatele, Experty
Výrobce: Corvus Division
Země výroby: Moldavsko
Corvus extreme
Tip

Corvus - pekelně silné nikotinové sáčky Corvus ve skvělém balení. Sáčky Corvus jsou odlišné svou výplní, která je tvořena směsí bylin. Proto mohou nikotinové sáčky Corvus připomínat žvýkací tabák, žádný tabák však neobsahují.

Složení: Celulóza (E460), voda, bylinná směs, nikotin, sůl, krystalický mentol, aromata, stabilizátor (E1520), regulátor kyselosti (E501), antioxidant (E375), alginát sodný (E401) - Více o látkách obsažených v nikotinových sáčcích se dočtete zde!

Obsahuje alergen (alginát sodný E401), může vyvolat alergickou reakci.

varování---toxický-min

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JG Avatar autora | 13.5.2021
je to pekelně silné určitě chut je skvělá doporičuji

Nikotinové sáčky, nebo-li Nicopods značky Corvus. Tato značka byla dříve vyráběna v Rusku, nyní s přesunula do Evropy a vyrábí své produkty zde. V nabídce naleznete velmi silné, mentolové produkty, které bychom doporučili zkušený uživatelům! Nikotinové sáčky Corvus mají skvělý design balení a mentolové příchutě jsou velice zajímavé. Produkty Corvus neobsahují žádný tabák!