Nasty Air Fix Wicked Haze

Jednorázová e-cigareta Nasty Air Fix Wicked Haze s chutí poctivé domácí limonády z kyselého černého rybízu. E-cigareta Nasty Air Fix má integrovanou baterii s nadprůměrnou kapacitou 700 mAh, díky které vydrží až 675 potáhnutí!

E-cigarety Nasty Air Fix přináší svým uživatelům naprostou variabilitu. Vybrat si totiž můžete obsah nikotinu - 10 a 20 mg/ml. E-cigareta Vám také umožní regulovat "air flow" díky otočnému kroužku. Jednoduše si tak nastavíte vyhovující tuhost potahu. Vybrat si také můžete samozřejmě z obrovského výběru chutí, které jsou od předního výrobce e-liquidů - Nasty Juice.

Varianta
Můžeme doručit do:
12.6.2023 - Zvolte variantu
Možnosti doručení
Skladem Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Značka: Nasty Juice
179 Kč 147,93 Kč bez DPH
Kategorie: E-cigarety
Příchuť: Černý rybíz, Limonáda
Obsah nikotinu: 20 mg/ml (2%), 10 mg/ml (1%)
Počet potáhnutí: 675
Kapacita baterie: 700 mAh
Obsah náplně: 2 ml
Odpor: 1 ohm
Doporučené pro: Pokročilé uživatele, Zkušené uživatele
Výrobce: Nasty Juice
Země výroby: Irsko
nasty juice air fix elektronicka cigareta wicked haze 10mg
Tip 675 Potáhnutí!

Jednorázové e-cigarety NASTY AIR FIX představují variabilní řešení pro kuřáky ať už klasických cigaret tak i e-cigaret. Na výběr je totiž nejen ohromné množství příchutí, ale hlavně dvě různé síly nikotinu - 10 a 20 mg/ml. Dalším skvělým řešením, které e-cigarety Nasty Air Fix přináší je možnost nastavení "air flow" nebo-li průtoku vzduchu. Otočným kroužkem na spodku zařízení si tak můžete jednoduše regulovat tuhost potahu a vybrat si zda Vám vyhovuje MTL nebo DL typ potahování. 

Dalším rozdílem oproti většině jednorázových e-cigaret je hustota použitého e-liquidu. Poměr je 40VG/60PG. E-liquid je tedy řidčí a má tak nižší dýmivost. E-liquid obsahuje standardně nikotinové soli, které jsou velmi oblíbené a mají řadu výhod. Například se rychleji vstřebávají do oběhu a ukojení touhy po nikotinu je tak zažehnuto rychleji a na delší dobu.

Nasty Juice je přední výrobce e-liquidů, které samozřejmě používá i do svých jednorázových e-cigaret. Vybrat si můžete z široké škály chutí, převážně se jedná o ovocné bomby!

E-cigarety Nasty Air Fix jsou jednorázové, tedy je nelze dobíjet ani dolévat e-liquid. Integrovaná baterie má nadprůměrnou kapacitu 700 mAh a standradní obsah e-liquidu 2ml. Výdrž by tak měla stačit přibližně na 675 potahů.

varování---toxický-min

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: