Eighty8 - Náhradní cartridge

Náhradní cartridge Eighty8 s obsahem HHC disponují standardním závitem 510, který je kompatibilní se standardními bateriemi. Cartridge je předplněna 1ml e-liquidu s obsahem 99% full spectrum HHC extraktem, vyrobeného z vysoce kvalitního konopného destilátu.

Předplněné cartridge představuji velmi jednoduchou a oproti jednorázovým zařízením i finančně méně nákladnou variantu. Cartridge je připravena k použití ihned po našroubování do kompatibilní baterie. Baterie pro náhradní cartridge naleznete zde.

V nabídce náhradních cartridgí Eighty8 naleznete široké množství příchutí, které přidávají silnému účinku příjemný a svěží pocit.

Co je to HHC?

HHC neboli hexahydrokanabinol je žhavou novinkou ve světě kanabinoidů. Získává se na zcela přírodní bázy extrakcí z konopí a jeho funkce jsou podobné jako u CBD. HHC je účinným pomocníkem od bolestí, zlepšuje kvalitu spánku, odborává stres a potlačuje úzkost. Celkově tedy HHC funguje jako dobrý prostředek k relaxaci.

HHC se z rostlin konopí získává přirozenou cestou, díky tomu je zcela legální. Tento výtažek pak existuje v mnoha podobách podobně jako CBD, například ve formě olejů, květů, e-liquidů nebo se přidává do potravin.

Účinky HHC jsou velmi individuální, na každého působí jinak. Záleží také na podaném množství a formě užití. Obecně lze však říci, že HHC navozuje euforické, stimulační a relaxační pocity, které jsou připodobňovány k THC. HHC tedy představuje možnost legálního užití konopí pro relaxaci či úlevu od bolesti.

Nejprodávanější

HHC cartridge Eighty8 1ml Cherry Zkittles min
490 Kč –49 %
Původně: 490 Kč  (–49 %)
249 Kč

Cena

249250
1249250

Značky

Položek k zobrazení: 1
1 položek celkem
Používáme ověření věku Adulto