Eighty8 HHC Orange - Náhradní cartridge 1ml

Eighty8 HHC Orange je předplněná cartridge 1ml e-liquidu z 99% HHC extraktu z kvalitního konopného destilátu a šťavnatou chutí pomerančů. Cartridge disponuje závitem 510, který je kompatibilní s nejčastěji používanými bateriemi. Kompatibilní baterie se závitem 510 naleznete zde. Cartridge je po našroubování do baterie ihned připravena k použití.

Účinky HHC jsou individuální, obecně však působí velmi euforicky a energicky. Více se o účincích HHC dočtete zde.

Můžeme doručit do:
5.12.2023
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Eighty8
490 Kč 404,96 Kč bez DPH
Kategorie: Eighty8 - Náhradní cartridge
Příchuť: Pomeranč
Obsah HHC: 99%
Obsah THC: 0%
Obsah náplně: 1 ml
Obsah Terpenů: 1%
HHC cartridge Eighty8 1ml Orange min
Novinka

Náhradní cartridge Eighty8 s obsahem HHC disponují standardním závitem 510, který je kompatibilní se standardními bateriemi. Cartridge je předplněna 1ml e-liquidu s obsahem 99% full spectrum HHC extraktem, vyrobeného z vysoce kvalitního konopného destilátu.

Předplněné cartridge představuji velmi jednoduchou a oproti jednorázovým zařízením i finančně méně nákladnou variantu. Cartridge je připravena k použití ihned po našroubování do kompatibilní baterie. Baterie pro náhradní cartridge naleznete zde.

V nabídce náhradních cartridgí Eighty8 naleznete široké množství příchutí, které přidávají silnému účinku příjemný a svěží pocit.

Co je to HHC?

HHC neboli hexahydrokanabinol je žhavou novinkou ve světě kanabinoidů. Získává se na zcela přírodní bázy extrakcí z konopí a jeho funkce jsou podobné jako u CBD. HHC je účinným pomocníkem od bolestí, zlepšuje kvalitu spánku, odborává stres a potlačuje úzkost. Celkově tedy HHC funguje jako dobrý prostředek k relaxaci.

HHC se z rostlin konopí získává přirozenou cestou, díky tomu je zcela legální. Tento výtažek pak existuje v mnoha podobách podobně jako CBD, například ve formě olejů, květů, e-liquidů nebo se přidává do potravin.

Účinky HHC jsou velmi individuální, na každého působí jinak. Záleží také na podaném množství a formě užití. Obecně lze však říci, že HHC navozuje euforické, stimulační a relaxační pocity, které jsou připodobňovány k THC. HHC tedy představuje možnost legálního užití konopí pro relaxaci či úlevu od bolesti.

Produkt v souladu se zákonem §5 č. 167/1998. Určeno k účelům průmyslovým, technickým a zahradnickým. Není určeno k přímé konzumaci nebo kouření. Produkt podléhá přirozenému úbytku hmotnosti. Zákaz prodeje mladším 18-ti let. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto