ELEMENT KLIK KLAK BLUE SOUR RASPBERRY 20 mg/ml

Jednorázová e-cigareta ELEMENT KLIK KLAK BLUE SOUR RASPBERRY s příchutí kyselých a šťavnatých modrých malin, které existují pouze ve světě vapingu, přesto jsou však neuvěřitelně oblíbené! KLIK KLAK jsou jedinečné jednorázové e-cigarety, které je možné spojit k sobě pomocí magnetů. Můžete tak spojit dvě různé příchutě e-cigaret KLIK KLAK a vytvořit tak svou originální kombinaci chutí.

Jednorázová e-cigareta KLIK KLAK nabízí kapacitu až 600 potahů, obsahuje 20 mg/ml nikotinové soli v 2ml e-liquidu. V nabídce naleznete 10 příchutí ze kterých je možné vytvořit až 55 různých chuťových kombinací

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Značka: ELEMENT
179 Kč 147,93 Kč bez DPH
Kategorie: ELEMENT KLIK KLAK
Příchuť: Modrá malina
Obsah nikotinu: 20 mg/ml (2%)
Počet potáhnutí: 600+
Kapacita baterie: 400 mAh
Obsah náplně: 2 ml
Odpor: 1,6 ohm
Doporučené pro: Zkušené uživatele
Položka byla vyprodána…
klik klak element blue sour raspberry jednorazova e cigareta min
Novinka Tip 600+ Potáhnutí!

KLIK KLAK jsou jedinečné jednorázové e-cigarety od značky ELEMENT. Jedinečné jsou především svou magnetickou technologií, kdy lze dvě e-cigarety KLIK KLAK spojit magnety k sobě a vytvořit si tak vlastní originální příchuť! V nabídce jednorázových e-cigaret KLIK KLAK naleznete 10 příchutí, díky možnosti propojení různých chutí je však možné vytvořit až 55 různých chuťových kombinací. S KLIK KLAK e-cigaretami je tak tvorba příchutí ve Vašich rukou!

E-cigareta KLIK KLAK nabízí kapacitu 600 potáhnutí, obsahuje 20 mg/ml nikotinové soli a 2ml e-liquidu. Spojení dvou e-cigaret je díky magnetům velmi jednoduché a spolehlivé.

Složení: Rostlinný glycerin 50%, propylenglykol, nikotinová sůl (20 mg/ml), aromata

varování---toxický-min

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto