ELF BAR GEE WATERMELON BUBBLE GUM 20 mg/ml

Jednorázová e-cigareta Elf Bar Gee Watermelon Bubble Gum s chutí svěžího vodního melounu v podobě sladké žvýkačkové chuti! Nová řada Gee od značky Elf Bar představuje vzhledově menší zařízení, které vystačí na 600+ potáhnutí. Elf Bar Gee myslí hlavně na kuřáky klasických cigaret, jelikož zařízení disponuje plastovým náústkem ve tvaru filtru. Pocit při potahování je pak velmi podobný klasickým cigaretám.

E-liquid, který je obsažen v e-cigaretě obsahuje populární nikotinovou sůl, která se rychleji vstřebává od těla. Obsah nikotinové soli je 20 mg/ml.

V nabídce Elf Bar Gee naleznete celou škálu příchutí, od klasických a osvědčených po úplně nové a originální chutě! Celou nabídku naleznete zde.

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Značka: Elf Bar
179 Kč 147,93 Kč bez DPH
Kategorie: ELF BAR GEE
Příchuť: Vodní meloun, Žvýkačka
Obsah nikotinu: 20 mg/ml (2%)
Počet potáhnutí: 600+
Kapacita baterie: 500 mAh
Obsah náplně: 2 ml
Odpor: 1,6 ohm
Doporučené pro: Pokročilé uživatele
Položka byla vyprodána…
elf bar gee 600 watermelon bubble gum e cigareta
Novinka Tip 600+ Potáhnutí!

ELF BAR GEE je další řadou jednorázových e-cigaret od velmi oblíbené značky Elf Bar! Řada Gee nabízí nová zařízení menší velikosti s plastovým náústkem pro podobný pocit jako při potahování z klasické cigarety. Tělo e-cigarety je širší a tak skvěle padne do ruky a lze položit i kolmo na stůl bez stálého padání. 

Řada Elf Bar Gee nabízí také velké množství příchutí. Jedná se o naprosté klasiky jako je borůvka či jahoda ale také o úplně nové chutě, tedy například Coca-Cola s rumem, mojito či skořicový čaj s pomerančem. 

Pokud jste si Elf Bary již oblíbili, řada Gee může rozšířit Vaší sbírku vyzkoušených příchutí. S kapacitou baterie 500 mAh vydrží až 600 potažení, tedy stejně jako u klasických Elf Bar e-cigaret. Příchutě jsou výrazné a lze v nich jednoduše rozpoznat každý prvek chuti.

Co je jednorázová e-cigareta?

Jednorázová e-cigareta je předplněné zařízení s integrovanou baterií a samospínacím systémem, díky kterému odpadá nutnost mačkání tlačítka pro potahování. Velmi jednoduchý systém pro kuřáky nebo uživatele klasických e-cigaret, díky kterému bude jejich vapování mnohem jednodušší. Jednorázová e-cigareta je po rozbalení okamžitě připravena k vapování, nelze ji dobíjet, dolévat e-liquid ani měnit komponenty. Stačí jen potáhnout a užít si skvělé chuti, které u jednorázových e-cigaret dominují.

Složení: Rostlinný glycerin 50%, propylenglykol, nikotinová sůl (20 mg/ml)

varování---toxický-min

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: