Dárek zdarma při objednávce nad 1 000 Kč! Sleva při koupi 5 ti kusů stejného produktu! Samolepka s naším logem ke každé objednávce zdarma!

EXTREME - Fruit Vibes

EXTREME Fruit Vibes - Nikotinové sáčky ze Švédska od známého výrobce produktů Killa a Pablo! Nádherné zpracování balení a velmi kvalitní sáčky! Skvělá příchuť lesních plodů, dostatečná síla a kvalita! Doporučujeme.

Skladem
Značka: Extreme
109 Kč 90,08 Kč bez DPH
Kategorie: EXTREME - Nikotinové sáčky
Příchuť: Lesní plody
Obsah nikotinu: 16 mg/g (12,8 mg/sáček)
Počet sáčků: 20 ks
Hmotnost balení: 16 g
Formát sáčků: Slim
? Agresivita: x
? Vlhkost: x
Doporučené pro: Pokročilé uživatele
Výrobce: UAB N.G.P Imperial Lithuania
Země výroby: Litva
extreme fruit vibes nikotinove sacky nicopods nordiction min
Novinka Tip

varovani-web-vykricnik

5
0x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
4
JV Avatar autora | 3.12.2020
S tímto pukem jsem vcelku spokojený, chuť i vůně velmi připomíná (alespoň mě) čaj z lesních plodů, tato příchuť je opravdu velmi totožná, tudíž, nic s čím bych nebyl spokojen, na ochutnání určitě doporučuji, je příjemný na chuť ale zároveň i když hledáte sílu, i když se to nezdá, tak 20mg je tu cítit opravdu velmi poctivě.

Nikotinové sáčky, nebo-li Nicopods značky Extreme od výrobce velmi známých produktů Killa a Pablo přichází se sérií nových příchutí v novém brandu! Značka Extreme má neuvěřitelně propracovaná balení, skvělé a příjemné sáčky a výborné příchutě! To vše je za opravdu velice dobrou cenu! Nikotinové sáčky značky Extreme neobsahují žádný tabák!