EXTREME X ICEBERRY

EXTREME X ICEBERRY

Nikotinové sáčky s velkou silou nikotinu - 30 mg/g s velmi rychlým nástupem! Skvělá chuť lesních plodů, ochlazená o mentol! Velmi kvalitní nikotinové sáčky za skvělou cenu!

Skladem
Značka: Extreme
109 Kč 90,08 Kč bez DPH
Kategorie: EXTREME - Nikotinové sáčky
Příchuť: Lesní plody
Obsah nikotinu: 30 mg/g (25 mg/sáček)
Počet sáčků: 20 ks
Hmotnost balení: 16 g
Formát sáčků: Slim
? Agresivita: x
? Vlhkost: x
Doporučené pro: Zkušené uživatele
Výrobce: UAB N.G.P Imperial Lithuania
Země výroby: Litva
xtrime x iceberry nikotinove sacky nicopods
Tip

EXTRIME - Nikotinové sáčky od výrobce velmi známých produktů Killa/Pablo přichází z řadou nikotinových sáčků EXTRIME! V poměru cena/výkon pravděpodobně nemají konkurenci! Velmi povedené provedení balení, sáčky na vysoké úrovni a chuť je skvělá!

Složení: celulóza (E460), stabilizátor (E415), nikotin, uhličitan sodný (E500), přírodní aromata, stabilizátor (E1520), doporučuje se chlazení - Více o látkách obsažených v nikotinových sáčcích se dočtete zde!

varování---toxický-min

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JV Avatar autora | 13.3.2021
Jsem spokojen, je prakticky stejný jako slabší verze, jen sáčky jsou nabarvené nahnědo, chuť připomíná čaj z lesních plodů, jemné náznaky maliny. Na ničem se zde nešetřilo, puk je parádně designově zpracovaný, sáčky dokonalé, chuť vyvážená a síla je super, za tu cenu to rozhodně stojí. Doporučuji

Nikotinové sáčky, nebo-li Nicopods značky Extreme od výrobce velmi známých produktů Killa a Pablo přichází se sérií nových příchutí v novém brandu! Značka Extreme má neuvěřitelně propracovaná balení, skvělé a příjemné sáčky a výborné příchutě! To vše je za opravdu velice dobrou cenu! Nikotinové sáčky značky Extreme neobsahují žádný tabák!