FRESH WEED HHC-P VAPE MANGO 0,5ml 85% HHC | 10% HHC-P

Jednorázový vape od Fresh Weed s příchutí Mango a obsahem HHC a HHC-P. Příchuť manga je velmi svěží a výrazná, nabízí i sladké, kořeněné tóny. Kombinace kanabinoidů HHC a HHC-P přináší silnější a dlouhotrvající účinky.

Vaporizér je jednoduché, beztlačítkové zařízení, které je kvalitně zpracované. Obsažený e-liquid obsahuje 85% HHC, 10% HHC-P destilát a 5% konopných terpenů. Může obsahovat i stopové prvky THC. 

Účinky HHC jsou různé a velmi individuální, obecně však HHC zmírňuje stres, stimuluje účinky k jídlu, zlepšuje náladu a působí velmi euforicky a energicky. Účinky HHC-P jsou velmi podobné HHC, jsou však mnohem silnější, trvají však kratší dobu.

Více se o účincích HHC dočtete zde.

Můžeme doručit do:
12.12.2023
Možnosti doručení
Skladem
Značka: FRESH WEED
690 Kč 570,25 Kč bez DPH
Kategorie: FRESH WEED
Příchuť: Mango
Počet potáhnutí: 250+
Kapacita baterie: 350 mAh
Obsah HHC: 85%
Obsah HHC-P: 10%
Obsah THC: < 1%
Obsah náplně: 0,5 ml
Obsah Terpenů: 5%
FreshWeed HHC P Mango Jednorazova e cigareta 0,5ml
Novinka Obsahuje HHC Obsahuje HHC-P

HHC-P vape od Fresh Weed jsou jednorázové vaporizéry s obsahem kombinujícím HHC-P a HHC. Zařízení jsou velmi precizně zpracovaná a mají zajímavý design. Náplň nabídne 0,5ml e-liquidu s nabídkou několika výrazných příchutí. Kombinace těchto dvou kanabinoidů vytváří silný a zároveň dlouhotrvající účinek.

Co je to HHC?

HHC neboli hexahydrokanabinol je žhavou novinkou ve světě kanabinoidů. Získává se na zcela přírodní bázy extrakcí z konopí a jeho funkce jsou podobné jako u CBD. HHC je účinným pomocníkem od bolestí, zlepšuje kvalitu spánku, odborává stres a potlačuje úzkost. Celkově tedy HHC funguje jako dobrý prostředek k relaxaci.

HHC se z rostlin konopí získává přirozenou cestou, díky tomu je zcela legální. Tento výtažek pak existuje v mnoha podobách podobně jako CBD, například ve formě olejů, květů, e-liquidů nebo se přidává do potravin.

Účinky HHC jsou velmi individuální, na každého působí jinak. Záleží také na podaném množství a formě užití. Obecně lze však říci, že HHC navozuje euforické, stimulační a relaxační pocity, které jsou připodobňovány k THC. HHC tedy představuje možnost legálního užití konopí pro relaxaci či úlevu od bolesti.

Produkt je prodáván pouze a jen jako reklamní, turistický či sběratelský suvenýr. Produkt v souladu se zákonem §167/1998. Zákaz prodeje mladším 18-ti let. Uchovávejte mimo dosah dětí. 

85% HHC destilát, 10% HHC-P, 5% konopné terpeny, může obsahovat stopové množství THC, neobsahuje ředící roztoky jako PG/VG , MCT apod. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto