FRESH WEED HHC VAPE GRAPE XXL 2ml 95% HHC

Jednorázový vape od Fresh Weed v XXL verzi s příchutí Grape a obsahem 2000 mg HHC. Příchuť hroznového vína je velmi intenzivní, bohatá a šťavnatá. Vaporizér je jednoduché, beztlačítkové zařízení, které je kvalitně zpracované. Obsažený e-liquid obsahuje 95% HHC destilát a 5% konopných terpenů. Může obsahovat i stopové prvky THC. 

Účinky HHC jsou různé a velmi individuální, obecně však HHC zmírňuje stres, stimuluje účinky k jídlu, zlepšuje náladu a působí velmi euforicky a energicky.

Více se o účincích HHC dočtete zde.

Můžeme doručit do:
5.12.2023
Možnosti doručení
Skladem
Značka: FRESH WEED
990 Kč 818,18 Kč bez DPH
Kategorie: FRESH WEED
Příchuť: Hroznové víno
Počet potáhnutí: 1000
Obsah HHC: 95%
Obsah THC: < 1%
Obsah náplně: 2 ml
Obsah Terpenů: 5%
FreshWeed HHC Grape XXL Jednorazova e cigareta
Novinka Tip Obsahuje HHC

HHC vape od Fresh Weed jsou jednorázové vaporizéry s vysokým obsahem HHC. Zařízení jsou velmi precizně zpracovaná a mají zajímavý design. Náplň v XXL verzi nabídne 2 ml e-liquidu s nabídkou několika výrazných příchutí.

Co je to HHC?

HHC neboli hexahydrokanabinol je žhavou novinkou ve světě kanabinoidů. Získává se na zcela přírodní bázy extrakcí z konopí a jeho funkce jsou podobné jako u CBD. HHC je účinným pomocníkem od bolestí, zlepšuje kvalitu spánku, odborává stres a potlačuje úzkost. Celkově tedy HHC funguje jako dobrý prostředek k relaxaci.

HHC se z rostlin konopí získává přirozenou cestou, díky tomu je zcela legální. Tento výtažek pak existuje v mnoha podobách podobně jako CBD, například ve formě olejů, květů, e-liquidů nebo se přidává do potravin.

Účinky HHC jsou velmi individuální, na každého působí jinak. Záleží také na podaném množství a formě užití. Obecně lze však říci, že HHC navozuje euforické, stimulační a relaxační pocity, které jsou připodobňovány k THC. HHC tedy představuje možnost legálního užití konopí pro relaxaci či úlevu od bolesti.

Produkt je prodáván pouze a jen jako reklamní, turistický či sběratelský suvenýr. Produkt v souladu se zákonem §167/1998. Zákaz prodeje mladším 18-ti let. Uchovávejte mimo dosah dětí. 

Složení: 95% HHC destilát, 5% konopné terpeny, může obsahovat stopové množství THC, neobsahuje ředící roztoky jako PG/VG , MCT apod.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto