FRESH WEED HHC-P Amnezia Haze - Náhradní cartridge 1ml 85% HHC | 10% HHC-P

FRESH WEED HHC-P cartridge Amnezia Haze je předplněná cartridge 1ml e-liquidu, který obsauje kombinaci kanabinoidů HHC a HHC-P. Tato kombinace přináší mnohem silnější a déle trvající účinky.Amnezia Haze patří k nejoblíbenějším strainům, kombinuje vůni citrusů a exotického koření, můžete zde cítit i tóny skořice a dřevaCartridge disponuje závitem 510, který je kompatibilní s nejčastěji používanými bateriemi. Kompatibilní baterie se závitem 510 naleznete zde. Cartridge je po našroubování do baterie ihned připravena k použití.

Účinky HHC jsou různé a velmi individuální, obecně však HHC zmírňuje stres, stimuluje účinky k jídlu, zlepšuje náladu a působí velmi euforicky a energicky. Účinky HHC-P jsou velmi podobné HHC, jsou však mnohem silnější, trvají však kratší dobu.

Více se o účincích HHC dočtete zde.

Můžeme doručit do:
27.2.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: FRESH WEED
690 Kč –42 % 399 Kč 329,75 Kč bez DPH
Kategorie: FRESH WEED
Příchuť: Citrus
Obsah HHC: 85%
Obsah HHC-P: 10%
Obsah THC: < 1%
Obsah náplně: 1 ml
Obsah Terpenů: 5%
FreshWeed HHC P Amnezia Haze Cartridge 1ml
Obsahuje HHC Obsahuje HHC-P
690 Kč –42 %

Náhradní cartridge FRESH WEED kompatibilní s bateriemi se závitem 510, kdy se jednoduše našroubuje na vapovací pero a je připraveno! Oproti jednorázovým vaporizérům se jedná o výhodnější alternativu. Náhradní cartridge FRESH WEED nabízí skvělé spojení HHC a silnějšího HHC-P v jedné variantě. V nabídce naleznete několik základních příchutí, které jsou však propracované k dokonalosti.

Co je to HHC?

HHC neboli hexahydrokanabinol je žhavou novinkou ve světě kanabinoidů. Získává se na zcela přírodní bázy extrakcí z konopí a jeho funkce jsou podobné jako u CBD. HHC je účinným pomocníkem od bolestí, zlepšuje kvalitu spánku, odborává stres a potlačuje úzkost. Celkově tedy HHC funguje jako dobrý prostředek k relaxaci.

HHC se z rostlin konopí získává přirozenou cestou, díky tomu je zcela legální. Tento výtažek pak existuje v mnoha podobách podobně jako CBD, například ve formě olejů, květů, e-liquidů nebo se přidává do potravin.

Účinky HHC jsou velmi individuální, na každého působí jinak. Záleží také na podaném množství a formě užití. Obecně lze však říci, že HHC navozuje euforické, stimulační a relaxační pocity, které jsou připodobňovány k THC. HHC tedy představuje možnost legálního užití konopí pro relaxaci či úlevu od bolesti.

Produkt je prodáván pouze a jen jako reklamní, turistický či sběratelský suvenýr. Produkt v souladu se zákonem §167/1998. Zákaz prodeje mladším 18-ti let. Uchovávejte mimo dosah dětí. 

Složení: 85% HHC destilát, 10% HHC-P, 5% konopné terpeny, může obsahovat stopové množství THC, neobsahuje ředící roztoky jako PG/VG , MCT apod. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto