Dárek zdarma při objednávce nad 1 000 Kč! Sleva při koupi 5 ti kusů stejného produktu! Samolepka s naším logem ke každé objednávce zdarma!

FULLY LOADED BERRY (lesní plody - sypané)

Fully Loaded Berry - výborná chuť lesích plodů americké výroby. V sypané podobě viz. foto, neobsahuje žádný tabák, ten je nahrazen mátovými listy. Síla nikotinu je střední, jde tu ale hlavně o chuť, která je velmi výrazná a skvělá. Pokud máte rádi značky jako Skoal, jste tu správně!

Skladem
189 Kč
Kategorie: FULLY LOADED - Nikotinové sáčky z USA
? Příchuť: Lesní plody
Hmotnost balení: 34 g
? Země výroby: USA
? Značka: Fully Loaded
Fully loaded berry nordiction.cz
Tip

Fully Loaded - americké nikotinové sáčky, které jsou naprosto bezkonkurenční co se chuti týká. Ta je naprosto výrazná a výborná. Nikotinové sáčky značky Fully Loaded pro Vás máme ve dvou variantách - porcovaná, tedy v sáčcích, které jsou oproti klasickým nikotinovým sáčkům velmi mokré, hnědé a hlavně obrovské. A ve variantě Long Cut - tedy sypané, ze sypké směsi si vytvoříte kuličku, kterou vložíte ideálně pod dolní ret. 

Obsah: máta, mletý kořen - kudzu, melasa, voda, přírodní a umělá dochucovadla, nikotin, propylenglykol (E1520), kajenský pepř, sůl, jedlá soda, pekařský amoniak - Více o látkách obsažených v nikotinových sáčcích se dočtete zde!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: