Dárek zdarma při objednávce nad 1 000 Kč! Sleva při koupi 5 ti kusů stejného produktu! Samolepka s naším logem ke každé objednávce zdarma!
1 hodnocení

FULLY LOADED CHERRY (třešeň - sypané)

Fully Loaded Cherry - jedna z nejlepších příchutí co jsem kdy měl. Znáte Skoal? Chuť je velmi podobná, výborná a výrazná, jen místo tabáku jsou zde použity mátové listy! Síla nikotinu je střední, ale chuť je na úrovni mrakodrapu!

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
180 Kč
Kategorie: FULLY LOADED
? Příchuť: Třešeň
? Produktová řada: Sypané (long cut)
Hmotnost balení: 34 g
? Země původu: USA
? Značka: Fully Loaded
Položka byla vyprodána…
Fully loaded cherry nordiction.cz
Tip

Fully Loaded - americké nikotinové sáčky, které jsou naprosto bezkonkurenční co se chuti týká. Ta je naprosto výrazná a výborná. Nikotinové sáčky značky Fully Loaded pro Vás máme ve dvou variantách - porcovaná, tedy v sáčcích, které jsou oproti klasickým nikotinovým sáčkům velmi mokré, hnědé a hlavně obrovské. A ve variantě Long Cut - tedy sypané, ze sypké směsi si vytvoříte kuličku, kterou vložíte ideálně pod dolní ret. 

Obsah: máta, mletý kořen - kudzu, melasa, voda, přírodní a umělá dochucovadla, nikotin, propylenglykol (E1520), kajenský pepř, sůl, jedlá soda, pekařský amoniak - Více o látkách obsažených v nikotinových sáčcích se dočtete zde!