Dárek zdarma při objednávce nad 1 000 Kč! Sleva při koupi 5 ti kusů stejného produktu! Samolepka s naším logem ke každé objednávce zdarma!

FULLY LOADED PEACH (Broskev - sáčky)

Fully Loaded Peach Pouches - Nikotinové sáčky z USA bez tabáku s úžasnou příchutí broskve! Sáčky je tedy slabý výraz, spíše pořádné pytle, tak jak je v USA zvykem! Síla nikotinu je 7 mg/g, ale pozor, sáčky mají mnohem víc než 1 gram, takže síla je dostatečná! U Fully Loaded Peach jde ale především o chuť a ta je naprosto skvělá! Pokud jste někdy vyzkoušeli podobné americké produkty jako Skoal, Grizzly, Kayak apod. určitě víte o čem mluvím! 

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
189 Kč
Kategorie: FULLY LOADED - Nikotinové sáčky z USA
? Příchuť: Broskev
Hmotnost balení: 26 g
? Země výroby: USA
? Značka: Fully Loaded
Položka byla vyprodána…
Fully loaded peach brosev sáčky nikotinové sáčky z usa nordiction 1
Tip

Fully Loaded - americké nikotinové sáčky, které jsou naprosto bezkonkurenční co se chuti týká. Ta je naprosto výrazná a výborná. Nikotinové sáčky značky Fully Loaded pro Vás máme ve dvou variantách - porcovaná, tedy v sáčcích, které jsou oproti klasickým nikotinovým sáčkům velmi mokré, hnědé a hlavně obrovské. A ve variantě Long Cut - tedy sypané, ze sypké směsi si vytvoříte kuličku, kterou vložíte ideálně pod dolní ret. 

Obsah: máta, mletý kořen - kudzu, melasa, voda, přírodní a umělá dochucovadla, nikotin, propylenglykol (E1520), kajenský pepř, sůl, jedlá soda, pekařský amoniak - Více o látkách obsažených v nikotinových sáčcích se dočtete zde!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: