Dárek zdarma při objednávce nad 1 000 Kč! Sleva při koupi 5 ti kusů stejného produktu! Samolepka s naším logem ke každé objednávce zdarma!

FULLY LOADED PEACH (Broskev - sypané)

Fully Loaded Peach Long Cut - Long cut znamená, že nikotinová směs není v sáčcích, ale je v sypané podobě viz. obrázek. Jak tedy takovou směs užít? Naberte si směs mezi dva prsty a vložte pod spodní ret - tam směs nevypadává a pěkně drží. Množství si můžete samozřejmě určit sami... Velká výhoda je množství, kterému se sáčky nikdy nemohou vyrovnat. Doporučujeme zkušeným žvýkačům, kteří už někdy měli něco podobného a byli spokojení! Chuť broskve je velmi výrazná, sladká a moc dobrá!

Naše hodnocení: Hodnotíme nejen sílu, ale i cenu, kvalitu zpracování, výdrž, chuť, vůni a zpracování puku.

Za originalitu a velmi dobrou chuť dáváme 8/10, Fully Loaded má ovšem velmi specifickou cílovou skupinu, hlavně zkušených uživatelů!

Skladem
189 Kč
Kategorie: Ochucené nikotinové sáčky
? Příchuť: Broskev
Hmotnost balení: 34 g
? Země výroby: USA
? Značka: Fully Loaded
Síla nikotinu: středně silné
Obsah balení: 34g
Příchuť: broskev
Typ: Long cut = sypané
Výrobce: Fully Loaded
Země výroby: USA
Fully loaded peach nordiction
Tip

Fully Loaded - americké nikotinové sáčky, které jsou naprosto bezkonkurenční co se chuti týká. Ta je naprosto výrazná a výborná. Nikotinové sáčky značky Fully Loaded pro Vás máme ve dvou variantách - porcovaná, tedy v sáčcích, které jsou oproti klasickým nikotinovým sáčkům velmi mokré, hnědé a hlavně obrovské. A ve variantě Long Cut - tedy sypané, ze sypké směsi si vytvoříte kuličku, kterou vložíte ideálně pod dolní ret. 

Obsah: máta, mletý kořen - kudzu, melasa, voda, přírodní a umělá dochucovadla, nikotin, propylenglykol (E1520), kajenský pepř, sůl, jedlá soda, pekařský amoniak - Více o látkách obsažených v nikotinových sáčcích se dočtete zde!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: