Dárek zdarma při objednávce nad 1 000 Kč! Sleva při koupi 5 ti kusů stejného produktu! Samolepka s naším logem ke každé objednávce zdarma!

FULLY LOADED WINTERGREEN (sáčky)

Fully Loaded - výrobce nikotinových sáčků z USA! Jak je zvykem, sáčky jsou obrovské, mokré se skvělou příchutí! Znáte Copenhagen nebo Grizzly? Tady máte velmi podobnou variantu! Síla nikotinu je střední ale určitě je znát!

Naše hodnocení: Hodnotíme nejen sílu, ale i cenu, kvalitu zpracování, výdrž, chuť, vůni a zpracování puku.

Fully Loaded Wintergreen od nás dostává 8/10, chuť je skvělá, jen sáčky jsou na náš poměr trochu moc velké. Síla nikotinu také dostačující! 

Skladem
189 Kč
Kategorie: Mentolové nikotinové sáčky
? Příchuť: Wintergreen
Hmotnost balení: 26 g
? Země původu: USA
? Značka: Fully Loaded

Fully Loaded - americké nikotinové sáčky, které jsou naprosto bezkonkurenční co se chuti týká. Ta je naprosto výrazná a výborná. Nikotinové sáčky značky Fully Loaded pro Vás máme ve dvou variantách - porcovaná, tedy v sáčcích, které jsou oproti klasickým nikotinovým sáčkům velmi mokré, hnědé a hlavně obrovské. A ve variantě Long Cut - tedy sypané, ze sypké směsi si vytvoříte kuličku, kterou vložíte ideálně pod dolní ret. 

Obsah: máta, mletý kořen - kudzu, melasa, voda, přírodní a umělá dochucovadla, nikotin, propylenglykol (E1520), kajenský pepř, sůl, jedlá soda, pekařský amoniak - Více o látkách obsažených v nikotinových sáčcích se dočtete zde!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: