Fully Loaded Straight Long Cut (Sypané)

Výborná chuť sladkého tabáku americké výroby. V sypané podobě viz. foto, neobsahuje žádný tabák, ten je nahrazen mátovými listy. Síla nikotinu je střední, jde tu ale hlavně o chuť, která je velmi výrazná a skvělá. Pokud máte rádi značky jako Skoal, jste tu správně!

Tento produkt je již nedostupný, jako alternativu doporučujeme například produkty 77 Classic Tobacco nebo Aroma King Godfather.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Značka: Fully Loaded
119 Kč 98,35 Kč bez DPH
Kategorie: FULLY LOADED - Nikotinové sáčky z USA
Příchuť: Sladký tabák
Obsah nikotinu: 10 mg/g
Hmotnost balení: 34 g
Formát sáčků: Bez sáčků - Sypané
? Agresivita: x
? Vlhkost: x
Doporučené pro: Pokročilé uživatele
Výrobce: Fully Loaded Chew
Země výroby: USA
Položka byla vyprodána…

Fully Loaded - americké nikotinové sáčky, které jsou naprosto bezkonkurenční co se chuti týká. Je velmi výrazná a výborná. Nikotinové sáčky značky Fully Loaded pro Vás máme ve variantě Long Cut - tedy sypané, ze sypké směsi si vytvoříte kuličku, kterou vložíte ideálně pod dolní ret. 

Obsah: máta, mletý kořen - kudzu, melasa, voda, přírodní a umělá dochucovadla, nikotin, propylenglykol (E1520), kajenský pepř, sůl, jedlá soda, pekařský amoniak - Více o látkách obsažených v nikotinových sáčcích se dočtete zde!

varování---vykřičník-min

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Nikotinové sáčky, nebo-li Nicopods značky Fully Loaded vyráběné v USA. Produkty této značky nejsou tak úplně sáčky, nýbrž sypaná směs bez sáčků, která ale neobsahuje žádný tabák. Místo tabáku jsou použity mátové listy!