GEEK BAR E600 KIWI PASSION GUAVA 20 mg/ml

GEEK BAR E600 Kiwi Passion Guava je jednorázová e-cigareta s tropickou chutí namixovanou ze tří složek - kyselé kiwi, svěží maracuja a sladká kvajáva. GEEK BAR jsou světově oblíbené jednorázové e-cigarety, které nabízí naprosto bezúdržbový provoz a nejjednodušší užívání. Malé zařízení s povedeným designem obsahuje 2ml náplně s nikotinovou solí, která nevyvolává dráždivý pocit v krku a prodlužuje životnost zařízení.

GEEK BAR E600 je jednorázová e-cigareta, kterou není třeba dobíjet, doplňovat ani čistit, její kapacita je až 600 potáhnutí. V pestré nabídce e-cigaret GEEK BAR neleznete vyladěné příchutě pro nenáročné MTL vapování. Celou nabídku naleznete zde.

Můžeme doručit do:
2.10.2023
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Geek Bar
159 Kč 131,40 Kč bez DPH
Kategorie: GEEK BAR
Příchuť: Maracuja, Kvajáva, Kiwi
Obsah nikotinu: 20 mg/ml (2%)
Počet potáhnutí: 600+
Kapacita baterie: 400 mAh
Obsah náplně: 2 ml
Odpor: 1,8 ohm
Doporučené pro: Pokročilé uživatele
Geek Bar E600 kiwi passion guava jednorazaova e cigareta
Novinka Tip 600+ Potáhnutí!
GEEK BAR jednorázové e-cigarety, které jsou světově oblíbené a nyní jsou konečně k dostání i u nás! GEEK BAR nabízí kvalitní, spolehlivá a velmi povedená zařízení s kapacitou 600+ potáhnutí, utaženým MTL potahem, ideálním pro kuřáky přecházející na e-cigarety a pestý výběr příchutí. Příchutě jsou výrazné ale nepřeslazené, díky tomu je možné GEEK BAR vapovat po celý den, aniž by příchuť uživatele omrzela.

Náplň obsahuje nikotinovou sůl, která je trendem poslední doby a přináší nespočet výhod - rychlejší vstřebatelnost, snižuje potřebu častého potahování a díky tomu šetří samotnou baterii a náplň e-cigarety. Nikotinová sůl také nevyvolává dráždivý pocit v krku!

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto