Happy Vibes Twist

Jednorázové e-cigarety Happy Vibes Twist představují revoluční řešení jednorázové e-cigarety, která má výdrž až 2400 potahů a přesto splňuje legislativu EU. Hlavním rozdílem oproti standardní jednorázové e-cigaretě je vrchní část těla, kterou je možné otáčet. Tato část e-cigarety obsahuje 4 předplněné cartridge, každá s obsahem 2ml e-liquidu. Při spotřebování e-liquidu z jedné cartridge tak stačí pouze otočit vrchní částí a pokračovat další, plně naplněnou a ihned připravenou k vapování.

E-cigareta Happy Vibes Twist obsahuje integrovanou baterii s obrovskou kapacitou 1400 mAh. Nabídka příchutí je velmi pestrá, některé příchutě navíc nabízí mix 4 různých příchutí v jedné e-cigaretě. Příchutě jsou výrazné, sladké a autentické. 

Happy Vibes Twist nabízí skvělou alternativu jednorázové e-cigarety, oproti standardním jednorázovým e-cigaretám na 600 potahů za velmi dobrou cenu. Happy Vibes Twist také disponují naprostou jednoduchostí a bezúdržbovým provozem bez tlačítka. U variant s mixem chutí lze pouhým otočením změnit příchuť.

Nejprodávanější

Cena

389390
1389390

Značky

Položek k zobrazení: 15
Nahoru
Další produkty
15 položek celkem
Používáme ověření věku Adulto