Happy Vibes Twist 2400 Carnival 20 mg/ml

Jednorázová e-cigareta Happy Vibes Twist 2400 Carnival na 2400 potáhnutí! Díky nové technologii, která kombinuje otočnou vrchní část e-cigarety a 4 zabudované, předplněné cartridge 2ml e-liquidu nabízí e-cigareta Happy Vibes Twist opravdu až 2400 potáhnutí a zároveň není v rozporu s TPD regulací.

Příchuť Carnival kombinuje 4 náplně s různými příchutěmi - Blueberry Cherry Cranberry, Pineapple Peach Mango, Strawberry Kiwi a Grape. Po každém otočení tak na Vás bude čekat jiná příchuť. Každou s obsažených chutí lze zakoupit i samostatně v plné verzi se 4mi stejnými náplněmi.

Integrovanou baterii s obrovskou kapacitou 1400 mAhnení možné dobíjet, přesto má však na tuto výdrž dostatek šťávy. Cartridge není možné znovu doplňovat ani vyměňovat, stejně tak nelze vyměnit žhavící hlava ani jiné komponenty e-cigarety. Užívání jednorázové e-cigarety Happy Vibes Twist je stejně jednoduché, jako u standardních jednorázových e-cigaret. Po spotřebování jedné cartridge však stačí pouze otočit vrchní částí a pokračovat ve vapování dále.

Varianta Carnival nabízí 4x2ml e-liquidu se 4mi odlišnými příchutěmi. V nabídce však naleznete i samostatné příchutě v jedné e-cigaretě Happy Vibes. Celou nabídku naleznete zde.

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Značka: Happy Vibes
389 Kč 321,49 Kč bez DPH
Kategorie: Happy Vibes Twist
Příchuť: Hroznové víno, Borůvka + Brusinka + Třešeň, Ananas + Broskev + Mango, Jahoda + Kiwi
Obsah nikotinu: 20 mg/ml (2%)
Počet potáhnutí: 2400
Kapacita baterie: 1400 mAh
Obsah náplně: 8 ml (4x2ml)
Odpor: 1,6 ohm
Doporučené pro: Pokročilé uživatele, Zkušené uživatele
Položka byla vyprodána…
Happy Vibes Fruit Twist Carnival jednorazova e cigareta min
Novinka Tip 2400 Potáhnutí!

Jednorázové e-cigarety Happy Vibes Twist představují revoluční řešení jednorázové e-cigarety, která má výdrž až 2400 potahů a přesto splňuje legislativu EU. Hlavním rozdílem oproti standardní jednorázové e-cigaretě je vrchní část těla, kterou je možné otáčet. Tato část e-cigarety obsahuje 4 předplněné vestavěné cartridge, každá s obsahem 2ml e-liquidu. Při spotřebování e-liquidu z jedné cartridge tak stačí pouze otočit vrchní částí a pokračovat další, plně naplněnou a připravenou.

E-cigareta Happy Vibes Twist obsahuje integrovanou baterii s obrovskou kapacitou 1400 mAh. Nabídka příchutí je velmi pestrá, některé příchutě navíc nabízí mix 4 různých příchutí v jedné e-cigaretě. Příchutě jsou výrazné, sladké a autentické.

Happy Vibes Twist nabízí skvělou alternativu jednorázové e-cigarety, oproti standardním jednorázovým e-cigaretám na 600 potahů za naprosto bezkonkurenční cenu.

Složení: Rostlinný glycerin 50%, propylenglykol, aromata, nikotinová sůl (20 mg/ml)

varování---toxický-min

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto