Happy Vibes Twist 2400 Purple Rain 20 mg/ml

Jednorázová e-cigareta Happy Vibes Twist 2400 Purple Rain na 2400 potáhnutí! Díky nové technologii, která kombinuje otočnou vrchní část e-cigarety a 4 zabudované, předplněné cartridge 2ml e-liquidu nabízí e-cigareta Happy Vibes Twist opravdu až 2400 potáhnutí a zároveň není v rozporu s TPD regulací.

Příchuť Purple Rain nabízí příchuť inspirovanou sodou z hroznů, černého rybízu a malin. Celá příchuť je velmi šťavnatá a díky šumivým tónům také skvěle osvěžující.

Integrovanou baterii s obrovskou kapacitou 1400 mAh není možné dobíjet, přesto má však na tuto výdrž dostatek šťávy. Cartridge není možné znovu doplňovat ani vyměňovat, stejně tak nelze vyměnit žhavící hlava ani jiné komponenty e-cigarety. Užívání jednorázové e-cigarety Happy Vibes Twist je stejně jednoduché, jako u standardních jednorázových e-cigaret. Po spotřebování jedné cartridge však stačí pouze otočit vrchní částí a pokračovat ve vapování dále.

Varianta Purple Rain nabízí 4x2ml e-liquidu se stejnou příchutí. V nabídce však naleznete i různé kombinace příchutí v jedné e-cigaretě Happy Vibes. Celou nabídku naleznete zde.

Můžeme doručit do:
5.12.2023
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Happy Vibes
389 Kč 321,49 Kč bez DPH
Kategorie: Happy Vibes Twist
Příchuť: Černý rybíz, Malina, Hroznové víno
Obsah nikotinu: 20 mg/ml (2%)
Počet potáhnutí: 2400
Kapacita baterie: 1400 mAh
Obsah náplně: 8 ml (4x2ml)
Odpor: 1,6 ohm
Doporučené pro: Pokročilé uživatele, Zkušené uživatele
Happy Vibes Twist 3500 Purple Rain min
Novinka Tip 2400 Potáhnutí!

Jednorázové e-cigarety Happy Vibes Twist představují revoluční řešení jednorázové e-cigarety, která má výdrž až 2400 potahů a přesto splňuje legislativu EU. Hlavním rozdílem oproti standardní jednorázové e-cigaretě je vrchní část těla, kterou je možné otáčet. Tato část e-cigarety obsahuje 4 předplněné vestavěné cartridge, každá s obsahem 2ml e-liquidu. Při spotřebování e-liquidu z jedné cartridge tak stačí pouze otočit vrchní částí a pokračovat další, plně naplněnou a připravenou.

E-cigareta Happy Vibes Twist obsahuje integrovanou baterii s obrovskou kapacitou 1400 mAh. Nabídka příchutí je velmi pestrá, některé příchutě navíc nabízí mix 4 různých příchutí v jedné e-cigaretě. Příchutě jsou výrazné, sladké a autentické.

Happy Vibes Twist nabízí skvělou alternativu jednorázové e-cigarety, oproti standardním jednorázovým e-cigaretám na 600 potahů za naprosto bezkonkurenční cenu.

Složení: Rostlinný glycerin 50%, propylenglykol, aromata, nikotinová sůl (20 mg/ml)

varování---toxický-min

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto