Heavens Haze

Jednorázové vaporizéry značky Heavens Haze s obsahem až 96% HHC se řadí mezi jedny z nejsilnějších na trhu. Jednoduchá e-cigareta bez tlačítka, fungující na automatický potah nabízí kapacitu baterie 280 mAh. Baterii je možné dobíjet pomocí micro USB. Obsah e-liquidu je 1ml. Výdrž e-cigarety tak vystačí na zhruba 500 potahů. 

Co je to HHC?

HHC neboli hexahydrokanabinol je žhavou novinkou ve světě kanabinoidů. Získává se na zcela přírodní bázy extrakcí z konopí a jeho funkce jsou podobné jako u CBD. HHC je účinným pomocníkem od bolestí, zlepšuje kvalitu spánku, odborává stres a potlačuje úzkost. Celkově tedy HHC funguje jako dobrý prostředek k relaxaci.

HHC se z rostlin konopí získává přirozenou cestou, díky tomu je zcela legální. Tento výtažek pak existuje v mnoha podobách podobně jako CBD, například ve formě olejů, květů, e-liquidů nebo se přidává do potravin.

Účinky HHC jsou velmi individuální, na každého působí jinak. Záleží také na podaném množství a formě užití. Obecně lze však říci, že HHC navozuje euforické, stimulační a relaxační pocity, které jsou připodobňovány k THC. HHC tedy představuje možnost legálního užití konopí pro relaxaci či úlevu od bolesti.

Používáme ověření věku Adulto