Heavens Haze HHC Vape White Widow 96% HHC

Jednorázový vaporizér Heavens Haze White Widow s obsahem 96% HHC patří k jedněm z nejsilnějších na trhu. White Widow je známá odrůda nabízející zemitou chuť konopí s bylinkami. Vaporizér disponuje baterií s kapacitou 280 mAh a možností dobíjení. Cartridge obsahuje 1ml e-liquidu a vaporizér tak vydrží zhruba na 500 potáhnutí. 

Účinky HHC jsou různé a velmi individuální, obecně však HHC zmírňuje stres, stimuluje účinky k jídlu, zlepšuje náladu a působí velmi euforicky a energicky.

Více se o účincích HHC dočtete zde.

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Značka: Heavens Haze
599 Kč –41 % 349 Kč 288,43 Kč bez DPH
Kategorie: Heavens Haze
Příchuť: Konopí, Bylinky
Počet potáhnutí: 500
Kapacita baterie: 280 mAh
Obsah HHC: 96%
Obsah THC: < 0,2%
Obsah náplně: 1 ml
Obsah Terpenů: 4%
Dobíjení: micro USB
Položka byla vyprodána…
Heavens Haze HHC Vape White Widow min
Novinka Obsahuje HHC
599 Kč –41 %
 

Co je to HHC?

HHC neboli hexahydrokanabinol je žhavou novinkou ve světě kanabinoidů. Získává se na zcela přírodní bázy extrakcí z konopí a jeho funkce jsou podobné jako u CBD. HHC je účinným pomocníkem od bolestí, zlepšuje kvalitu spánku, odborává stres a potlačuje úzkost. Celkově tedy HHC funguje jako dobrý prostředek k relaxaci.

HHC se z rostlin konopí získává přirozenou cestou, díky tomu je zcela legální. Tento výtažek pak existuje v mnoha podobách podobně jako CBD, například ve formě olejů, květů, e-liquidů nebo se přidává do potravin.

Účinky HHC jsou velmi individuální, na každého působí jinak. Záleží také na podaném množství a formě užití. Obecně lze však říci, že HHC navozuje euforické, stimulační a relaxační pocity, které jsou připodobňovány k THC. HHC tedy představuje možnost legálního užití konopí pro relaxaci či úlevu od bolesti.

Produkt je prodáván pouze a jen jako reklamní, turistický či sběratelský suvenýr. Produkt v souladu se zákonem §167/1998. Zákaz prodeje mladším 18-ti let. Uchovávejte mimo dosah dětí. 

Složení: 96% HHC destilát, 4% konopné terpeny, může obsahovat stopové množství THC (<0,2%), neobsahuje ředící roztoky jako PG/VG , MCT apod.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto