HHC e-liquid Orange Pineapple 1500mg HHC

HHC e-liquid Orange Pineapple se svěží chutí plnou citrusových plodů a sladkými tóny ananasu. E-liquid neobsahuje nikotin, ten je nahrazen 1500mg HHC a terpeny. Poměr PG/VG je 50/50, tedy si můžete účinky HHC vychutnat ve své vlastní e-cigaretě! Před dolitím e-liquidu do e-cigarety lahvičku protřepejte.

Účinky HHC jsou různé a velmi individuální, obecně však HHC zmírňuje stres, stimuluje účinky k jídlu, zlepšuje náladu a působí velmi euforicky a energicky. Více se o účincích HHC dočtete zde.

Můžeme doručit do:
12.12.2023
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Canapuff
399 Kč 329,75 Kč bez DPH
Kategorie: HHC E-liquidy
Příchuť: Citron, Ananas, Pomeranč
Obsah HHC: 1500mg
Obsah THC: 0%
Objem lahvičky: 10 ml
Výrobce: Canapuff
Země výroby: Německo
hhc e liquid orange pineapple
Novinka Tip Obsahuje HHC

E-liquidy pro elektronické cigarety s obsahem HHC představuji skvělou a cenově velmi zajímavou alternativu, jak si užít HHC ve vlastní e-cigaretě. E-liquid obsahuje standardní složky jako klasické nikotinoté e-liquidy pro e-cigarety, tedy PG, VG a aromata. Nikotin je však nahrazen HHC destilátem a terpeny.

 Co je to HHC?

HHC neboli hexahydrokanabinol je žhavou novinkou ve světě kanabinoidů. Získává se na zcela přírodní bázy extrakcí z konopí a jeho funkce jsou podobné jako u CBD. HHC je účinným pomocníkem od bolestí, zlepšuje kvalitu spánku, odborává stres a potlačuje úzkost. Celkově tedy HHC funguje jako dobrý prostředek k relaxaci.

HHC se z rostlin konopí získává přirozenou cestou, díky tomu je zcela legální. Tento výtažek pak existuje v mnoha podobách podobně jako CBD, například ve formě olejů, květů, e-liquidů nebo se přidává do potravin.

Účinky HHC jsou velmi individuální, na každého působí jinak. Záleží také na podaném množství a formě užití. Obecně lze však říci, že HHC navozuje euforické, stimulační a relaxační pocity, které jsou připodobňovány k THC. HHC tedy představuje možnost legálního užití konopí pro relaxaci či úlevu od bolesti.

Produkt je prodáván pouze a jen jako reklamní, turistický či sběratelský suvenýr. Produkt v souladu se zákonem §167/1998. Zákaz prodeje mladším 18-ti let. Uchovávejte mimo dosah dětí. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Nevyplňujte toto pole:
O Avatar autora Kompatibilita 23.10.2023 08:34
Dobrý den, je tento liquid vhodný i do vaporizéru Vaporesso XROS 3 Mini anebo to musí být nějaké vaporizéry, které jsou určené přímo na HHC?
Odpovědět
Používáme ověření věku Adulto