HHC Gummies FRESH WEED - Zkittlez

HHC Gummies Fresh Weed Zkittlez s mixem ovocných chutí, ve kterém se skrývá mango, pomeranč, citrus, jablko a jahoda. Prvotřídně zpracované bonbóny ve tvaru hexagonu jsou vyráběné v Česku. Balení obsahuje 10 bonbónů, každý s nadrpůměrným obsahem 30mg HHC (300mg HHC/balení). 

Účinky HHC jsou velmi podobné účinkům THC, jen nejsou tak silné. Přináší euforické stavy, zlepšení nálady, kvalitnější spánek či zmírnění bolestí.

Více se o HHC dočtete zde.

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Značka: FRESH WEED
490 Kč 404,96 Kč bez DPH
Kategorie: HHC Edibles
Příchuť: Citrus, Mango, Jablko, Pomeranč, Jahoda
Obsah HHC: 30 mg/ks
Počet kusů v balení: 10 ks
Výrobce: Fresh Weed
Země výroby: Česká Republika
Položka byla vyprodána…
FreshWeed HHC Gummies Zkittlez 300mg min
Novinka Tip Obsahuje HHC

HHC Edibles neboli sladkosti a jiné pochutiny obsahující HHC! Ručně vyráběné dobroty s HHC přináší úlevu od stresu, euforické pocity, lepší spánek, úlevu od bolesti a mnoho dalších výhod. Doplněk, který přináší nejen euforické pocity ale také skvělou chuť.

Co je to HHC?

HHC neboli hexahydrokanabinol je žhavou novinkou ve světě kanabinoidů. Získává se na zcela přírodní bázy extrakcí z konopí a jeho funkce jsou podobné jako u CBD. HHC je účinným pomocníkem od bolestí, zlepšuje kvalitu spánku, odborává stres a potlačuje úzkost. Celkově tedy HHC funguje jako dobrý prostředek k relaxaci.

HHC se z rostlin konopí získává přirozenou cestou, díky tomu je zcela legální. Tento výtažek pak existuje v mnoha podobách podobně jako CBD, například ve formě olejů, květů, e-liquidů nebo se přidává do potravin.

Účinky HHC jsou velmi individuální, na každého působí jinak. Záleží také na podaném množství a formě užití. Obecně lze však říci, že HHC navozuje euforické, stimulační a relaxační pocity, které jsou připodobňovány k THC. HHC tedy představuje možnost legálního užití konopí pro relaxaci či úlevu od bolesti.

Složení: Želatina, cukr, potravinářské barvivo, směs kyselin (E330 citronová, E334 vinná, E296 jablečná), E301Askorban sodný (vitamin C), MCT olej, konopný extrakt.

Upozornění : HHC sice není THC, ale může mít podobné účinky, i když ne tak silné. Vnitřní užití je tak pouze a jen na riziko možného uživatele. Informace zde uváděné jsou pouze obecného informativního charakteru , získané z veřejně dostupných zdrojů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto