HHC HONEY 1000mg

Kvalitní český med s přidaným 1000 mg HHC konopným extraktem! Kvalitní med od menších českých včelařů je nedoslazovaný a představuje jeden z nejlepších nositelů HHC pro lidské tělo. Příznivé účinky HHC na lidské tělo jsou znásobeny účinky medu a skvělou vstřebatelností.

Balení obsahuje zhruba 68 čajových lžiček, 1 lžička = +-15 mg HHC.

Více se o účincích HHC dočtete zde.

Můžeme doručit do:
25.9.2023
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Czech CBD
690 Kč 570,25 Kč bez DPH
Kategorie: HHC Edibles
Obsah HHC: 1000 mg
Obsah THC: 0%
Hmotnost balení: 350 g
Země výroby: Česká Republika
HHC honey 1000mg min
Novinka Tip

HHC Edibles neboli sladkosti a jiné pochutiny obsahující HHC! Ručně vyráběné dobroty s HHC přináší úlevu od stresu, euforické pocity, lepší spánek, úlevu od bolesti a mnoho dalších výhod. Doplněk, který přináší nejen euforické pocity ale také skvělou chuť.

Co je to HHC?

HHC neboli hexahydrokanabinol je žhavou novinkou ve světě kanabinoidů. Získává se na zcela přírodní bázy extrakcí z konopí a jeho funkce jsou podobné jako u CBD. HHC je účinným pomocníkem od bolestí, zlepšuje kvalitu spánku, odborává stres a potlačuje úzkost. Celkově tedy HHC funguje jako dobrý prostředek k relaxaci.

HHC se z rostlin konopí získává přirozenou cestou, díky tomu je zcela legální. Tento výtažek pak existuje v mnoha podobách podobně jako CBD, například ve formě olejů, květů, e-liquidů nebo se přidává do potravin.

Účinky HHC jsou velmi individuální, na každého působí jinak. Záleží také na podaném množství a formě užití. Obecně lze však říci, že HHC navozuje euforické, stimulační a relaxační pocity, které jsou připodobňovány k THC. HHC tedy představuje možnost legálního užití konopí pro relaxaci či úlevu od bolesti.

Upozornění : HHC sice není THC, ale může mít podobné účinky, i když ne tak silné. Vnitřní užití je tak pouze a jen na riziko možného uživatele. Informace zde uváděné jsou pouze obecného informativního charakteru , získané z veřejně dostupných zdrojů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto