HHC Party Spray Basic Line 165mg HHC

HHC Party Spray je emulze ve spreji, která obsahuje 165 mg kvalitního HHC konopného extraktu. Sprej má velmi dobré absorbční vlastnosti a jeho vstřebatelnost je tak až 4x rychlejší než u jiných HHC produktů. Aplikace je jednoduchá, stačí použít na pokožku či přímo do úst. HHC Party Spray má limetkovou chuť a aroma a dodá i svěží dech či naparfémuje pokočku. Balení je diskrétní a obsahuje 5ml emulze.

Více se o účincích HHC dočtete zde.

Můžeme doručit do:
25.9.2023
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Czech CBD
490 Kč 404,96 Kč bez DPH
Kategorie: HHC Edibles
Příchuť: Limetka
Obsah HHC: 165 mg
Objem lahvičky: 5 ml
HHC basic line spray 1.png min
Novinka Tip

HHC Basic sprej je vyroben technologíí emulze, díky tomu má až 4x vyšší vstřebatelnost než u jiných produktů s obsahem HHC. Jeho aplikace je navíc velmi jednoduchá a rychlá, stačí aplikovat na pokožu či přímo do úst. Účinky jsou pak znatelné do několika minut!

Složení: 165 mg HHC, citronový olej, Neobee, patentovaná formule 

Co je to HHC?

HHC neboli hexahydrokanabinol je žhavou novinkou ve světě kanabinoidů. Získává se na zcela přírodní bázy extrakcí z konopí a jeho funkce jsou podobné jako u CBD. HHC je účinným pomocníkem od bolestí, zlepšuje kvalitu spánku, odborává stres a potlačuje úzkost. Celkově tedy HHC funguje jako dobrý prostředek k relaxaci.

HHC se z rostlin konopí získává přirozenou cestou, díky tomu je zcela legální. Tento výtažek pak existuje v mnoha podobách podobně jako CBD, například ve formě olejů, květů, e-liquidů nebo se přidává do potravin.

Účinky HHC jsou velmi individuální, na každého působí jinak. Záleží také na podaném množství a formě užití. Obecně lze však říci, že HHC navozuje euforické, stimulační a relaxační pocity, které jsou připodobňovány k THC. HHC tedy představuje možnost legálního užití konopí pro relaxaci či úlevu od bolesti.

Produkt je prodáván pouze a jen jako reklamní, turistický či sběratelský suvenýr. Produkt v souladu se zákonem §167/1998. Zákaz prodeje mladším 18-ti let. Uchovávejte mimo dosah dětí. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto