Sweet Life Syrup Tropic Punch

Syrup od Sweet Life s příchutí Tropic Punch je vysoce účinná, chuťově skvělá a legální pochoutka s chutí svěžího tropického ovoce. Sirup představuje formu koncentrovaného DELTA-9 THC s přidanou filtrovanou vodou, třinovým cukrem a přírodními aromaty. Obsah DELTA-9 THC je 200mg/lahvičku, která má objem 59ml. Sirup je určen k rozředění s vodou, či jiným nápojem. Pro ideální chuť a účinek je doporučeno ředit s 200ml vody, či jiného nápoje.

Protože je sirup vysoce koncentrovaný a v podobě tekutiny, jeho účinky se dostaví mnohem rychleji a trvají déle než u jiných pochutin v pevné formě.

Účinky DELTA-9 THC jsou euforické a relaxační. Dokáže snížit chronickou bolest a zvýšit chuť k jídlu. Při častějším uživání může mít negativní vliv na pamět.

Více se o kanabinoidu DELTA-9 THC dočtete zde.

Můžeme doručit do:
12.12.2023
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Sweet Life
690 Kč 570,25 Kč bez DPH
Kategorie: HHC Edibles
Příchuť: Tropické ovoce
Obsah DELTA-9 THC: 200 mg
Objem lahvičky: 59 ml
Výrobce: Sweet Life
Země výroby: USA
Sweet Life Syrup Tropic Punch
Novinka Obsahuje DELTA-9 THC

Edibles neboli sladkosti a jiné pochutiny obsahující kanabinoidy jsou ručně vyráběné dobroty přinášející úlevu od stresu, euforické pocity, lepší spánek, úlevu od bolesti a mnoho dalších výhod. Doplněk, který přináší nejen euforické pocity ale také skvělou chuť.

Složení: Čištěná voda, třtinový cukr, cukr, přírodní aroma, kyselina citronová, delta-9 (tetrahydrokanabinol), různé canabinoidy.

Co je to DELTA-9 THC?

Kanabinoid DELTA-9 THC je nejznámější psychoaktivní sloučenina nacházející se v rostlinách konopí Cannabis Sativa. Je to také nejčastěji testovaná sloučenina, zejména kvůli svému potenciálu pro terapeutické využití. Dokáže navodit euforický a relaxační stav, stejně tak dokáže ulevit od chronické bolesti. 

Kanabinoid DELTA-9 THC může mít i negativní účinky, ke kterým nejčastěji patří sucho v ústech, zarudnutí očí, závratě či nevolnost a možné zhoršení paměti při nadměrném používání.

Produkt je prodáván pouze a jen jako reklamní, turistický či sběratelský suvenýr. Produkt v souladu se zákonem §167/1998. Zákaz prodeje mladším 18-ti let. Uchovávejte mimo dosah dětí. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto