HHC GloVape Jack Herrer 700mg HHC

Jednorázové vapovací pero GloVape s příchutí Jack Herrer. Nepřehlédnutelné vapovací pero díky RGB led diodě, která se rozehraje všemi barvami po každém potáhnutí! Jack Herrer nabízí zemitou chuť konopí společně s dřevitým aroma a nádechem borovice. Náplň obsahuje 700 mg HHC s vysokým poměrem aktivní složky, isomeru 9R, kterého je zde více než 68%. 

Účinky HHC jsou individuální, obecně však působí velmi euforicky a energicky. Více se o účincích HHC dočtete zde.

Můžeme doručit do:
8.12.2023
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Czech CBD
990 Kč 818,18 Kč bez DPH
Kategorie: HHC GloVape
Příchuť: Konopí, Borovice
Kapacita baterie: 380 mAh
Obsah HHC: 700 mg
Obsah THC: 0%
Obsah Terpenů: 8%
HHC glovape Jack Herrer
Novinka Tip

Jednorázová svítící vapovací pera GloVape s obsahem 700 mg HHC. Použitý extrakt z HHC je získáván hydrogenací extraktu kvalitního CBD. Poměr 9R : 9S je 9R 68,57% a 9S je 24,12%. Aktivní složka je právě isomer 9R, kterého je v extraktu většina a můžete tak očekávat opravdu silný zážitek!

Složení terpenu: Terpinolen, Caryophyllene, Beta-Ocimene, Myrcene, Beta-Pinene, D-Limonene, Alpha-Pinene, D-3 Carene, D-Alpha-Pinene, Linalool

V nabídce naleznete několik příchutí, které mají konopný základ + ovocnou složku. Všechna vapovací pera GloVape jsou vybavena RGB led diodami, tedy hrají všemi barvami a jsou tak nepřehlédnutelná!

Co je to HHC?

HHC neboli hexahydrokanabinol je žhavou novinkou ve světě kanabinoidů. Získává se na zcela přírodní bázy extrakcí z konopí a jeho funkce jsou podobné jako u CBD. HHC je účinným pomocníkem od bolestí, zlepšuje kvalitu spánku, odborává stres a potlačuje úzkost. Celkově tedy HHC funguje jako dobrý prostředek k relaxaci.

HHC se z rostlin konopí získává přirozenou cestou, díky tomu je zcela legální. Tento výtažek pak existuje v mnoha podobách podobně jako CBD, například ve formě olejů, květů, e-liquidů nebo se přidává do potravin.

Účinky HHC jsou velmi individuální, na každého působí jinak. Záleží také na podaném množství a formě užití. Obecně lze však říci, že HHC navozuje euforické, stimulační a relaxační pocity, které jsou připodobňovány k THC. HHC tedy představuje možnost legálního užití konopí pro relaxaci či úlevu od bolesti.

Produkt je prodáván pouze a jen jako reklamní, turistický či sběratelský suvenýr. Produkt v souladu se zákonem §167/1998. Zákaz prodeje mladším 18-ti let. Uchovávejte mimo dosah dětí. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto