DiSPOD HHC MIMOSA

Jednorázová e-cigareta DisPOD s příchutí Mimosa a obsahem 500 mg HHC. E-liquid o objemu 0,5ml obsahuje 94% HHC extraktu a 6% terpenů. Kapacita baterie je 350 mAh a je možné ji znovu dobíjet pomocí Micro USB. Příchuť Mimosa tvoří pomerančové a citrusové prvky s jemnými tóny šumivého vína.

Účinky HHC jsou různé a velmi individuální, obecně však HHC zmírňuje stres, stimuluje účinky k jídlu, zlepšuje náladu a působí velmi euforicky a energicky. Více se o účincích HHC dočtete zde.

Můžeme doručit do:
11.12.2023
Možnosti doručení
Skladem
Značka: DisPOD
590 Kč 487,60 Kč bez DPH
Kategorie: HHC - Jednorázové e-cigarety
Příchuť: Citron, Pomeranč
Kapacita baterie: 350 mAh
Obsah HHC: 94%
Obsah THC: 0%
Obsah náplně: 0,5 ml
Obsah Terpenů: 6%
Dobíjení: micro USB
dispod hhc vape 500mg mimosa
Novinka Tip

HHC vaporizační pero DisPod je jednorázové zařízení s obsahem 0,5ml náplně a možností dobíjení baterie pomocí Micro USB. Tato náplň obsahuje 96% HHC destilát v poměru 9R 68,57 % :  9S 24,12 % a 4% terpenů.

Co je to HHC?

HHC neboli hexahydrokanabinol je žhavou novinkou ve světě kanabinoidů. Získává se na zcela přírodní bázy extrakcí z konopí a jeho funkce jsou podobné jako u CBD. HHC je účinným pomocníkem od bolestí, zlepšuje kvalitu spánku, odborává stres a potlačuje úzkost. Celkově tedy HHC funguje jako dobrý prostředek k relaxaci.

HHC se z rostlin konopí získává přirozenou cestou, díky tomu je zcela legální. Tento výtažek pak existuje v mnoha podobách podobně jako CBD, například ve formě olejů, květů, e-liquidů nebo se přidává do potravin.

Účinky HHC jsou velmi individuální, na každého působí jinak. Záleží také na podaném množství a formě užití. Obecně lze však říci, že HHC navozuje euforické, stimulační a relaxační pocity, které jsou připodobňovány k THC. HHC tedy představuje možnost legálního užití konopí pro relaxaci či úlevu od bolesti.

Produkt je prodáván pouze a jen jako reklamní, turistický či sběratelský suvenýr. Produkt v souladu se zákonem §167/1998. Zákaz prodeje mladším 18-ti let. Uchovávejte mimo dosah dětí. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto