HHC BEAST Alien OG Live Resin 1ml

Jednorázové vapovací pero HHC BEAST Alien OG Live Resin se sladkou borovicovou chutí a osvěžujícími citronovými tóny se zemitým základem. Celokeramické zahřívání zajistí rovnoměrné a účinné odpařování liquidu, který obsahuje 94% HHC destilátu a 6% terpenů Live Resin z Californie. Účinek HHC vytváří intenzivní euforický zážitek a doplní energii. 

Obsah e-liquidu v e-cigaretě je 1ml a kapacita baterie je 400 mAh, baterii je dále možné dobíjet. Jednorázové vapovací pero disponuje špičkovou technologií a liquidem který je přímo k prasknutí naplnění HHC a terpeny!

Můžeme doručit do:
8.12.2023
Možnosti doručení
Skladem
Značka: HHC BEAST
1 189 Kč 982,64 Kč bez DPH
Kategorie: HHC - Jednorázové e-cigarety
Příchuť: Citron, Borovice
Obsah HHC: 94%
Obsah THC: 0%
Obsah náplně: 1 ml
Obsah Terpenů: 6%
hhc beast alien og live resin.png min
Tip

Jednorázová vapovací pera HHC BEAST se špičkovou technologií celokeramického zahřívání. Díky tomu má e-cigareta super výkon a vytváří tak parádní mraky! Použití liquid obsahuje 94% HHC destilátu a 6% terpenů. Objem cartridge je 1ml a kapacita baterie 400 mAh, baterii je možné dobíjet. Vapovací pera HHC BEAST přináší skvělé a výrazné příchutě a silný účinek z HHC.

Obsah balení: 1x jednorázové vapovací pero, 1x Micro UCB nabíječka

Co je to HHC?

HHC neboli hexahydrokanabinol je žhavou novinkou ve světě kanabinoidů. Získává se na zcela přírodní bázy extrakcí z konopí a jeho funkce jsou podobné jako u CBD. HHC je účinným pomocníkem od bolestí, zlepšuje kvalitu spánku, odborává stres a potlačuje úzkost. Celkově tedy HHC funguje jako dobrý prostředek k relaxaci.

HHC se z rostlin konopí získává přirozenou cestou, díky tomu je zcela legální. Tento výtažek pak existuje v mnoha podobách podobně jako CBD, například ve formě olejů, květů, e-liquidů nebo se přidává do potravin.

Účinky HHC jsou velmi individuální, na každého působí jinak. Záleží také na podaném množství a formě užití. Obecně lze však říci, že HHC navozuje euforické, stimulační a relaxační pocity, které jsou připodobňovány k THC. HHC tedy představuje možnost legálního užití konopí pro relaxaci či úlevu od bolesti.

Produkt je prodáván pouze a jen jako reklamní, turistický či sběratelský suvenýr. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto